Skocz do zawartości

[Pomysły] Gdzie przechować rower kilka dni


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Mam taki problem, że chciałbym zabrać ze sobą rower na parę dni do Wro, do mojej dziewczyny. Problem w tym, że nie mam gdzie tam w mieszkaniu trzymać go (wiecie, studencki pokój 2na2). Niby są stojaki wewnątrz ogrodzonego placu, i to nie takie zwykłe wyrwikółka, takie dość dobrze wyglądające "poręcze". Niby jest ochrona, no ale w sumie to raczej nikt tam nie skojarza człowieka z rowerem. Więc, boję się go zostawiać tam. Tym bardziej, że jednak szosa za 2,5koła trochę się wyróżnia pośród rdzewiejących mieszczuchów. Czy macie pomysły gdzie ten rower trzymać? :) Tak tak, jadę do dziewczyny i biorę rower :P Nie zostawię mojej kochanki samej w domu ;)

 

Burza mózgów start! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a jakaś klatka schodowa, coś.. Przypinasz i raczej załatwione.

 

Wiesz jak bywa z ludźmi. Sto osób przejdzie a jedną zaboli tyłek i coś zniszczy.

 

Zadzwoń ( chociaż osobiście zawsze inaczej) i powiedz że chciałbyś przez parę dni przechować rower. Niektóre serwisy przecież nawet oferują przetrzymywanie przez zimę. Jak trafisz na jakiś normalnych ludzi nie powinno być z tym problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...