Skocz do zawartości

[rękawki] MyBke


Badb Catha

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły chłodne dni, więc i za ubiór trza sie zabrać.

Pod ostrzał, poszły - wczoraj zakupione - ocieplające rękawki ze stajni MyBike.

Metka gada, że:

86% to nylon

14% to Elastam (niestety nie mogłem znaleźć co to takiego)

Na pierwszy rzut oka wyglądają, że są tylko do łokci :P - nic bardziej mylnego. Rozmiar L/XL - bo taki posiadam - jest od nadgarstków do miejsca za bicepsem. Niestety, że jestem dość kościsty 27cm w napiętym bicepsie, to górna część rękawków jest lekko za duża więc spada o jakieś 2cm, co powoduje lekki dyskomfort - po prostu troszkę wieje w miejsce pomiędzy rękawkiem koszulki, a rękawkiem. Rękawki koszulki sięgają ledwo do bicepsu. Oczywiście sprawę rozwiązuje założenie rękawka na rękawek koszulki.

Z prawą ręką nie ma takiego kłopotu - 29cm w bicepsie - i rękawek pasuje jak ulał, nie spada w dół.

 

Od spodu, rękawki są wykonane z czegoś, co jest bardzo przyjemne w dotyku, taki puszek, który się nie ugniata.

Do ręki przylega ściśle i ładnie opina mięśnie.

 

Więc, po przejechaniu 80km po asfalcie, z różnymi prędkościami (od 13km/h pod górę 2km, po 58km/h w dół z wiatrem w twarz) poo prostu zapominam, że jeżdżę w rękawkach :) . Są super wygodnie, grzeją bardzo mocno - w sumie to jestem dość ciepły chłop. Barzdo przyjemne uczucie to szybki zjazd. Ogrzewane ręce, muskane przez wiatr - rękawki nie posiadają wiatrołap(u?)a :) .

Rękawki, oczywiście oddychają i ręka się nie poci, a jej ciepło jest.

 

Cóż dodać. Są całe czarne, a po włożeniu w okolicach bicepsu widnieje (odblaskowe?) logo producenta.

Wszystko to, dostajemy za cenę równą 75zł. Ja zakupiłem za 70zł po utargowaniu.

 

Po dzisiejszej wycieczce uważam zakup za udany i godny uwagi.

Edytowane przez Badb Catha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...