Skocz do zawartości

[oświetlenie] ratunku! uchwyt do lampy przedniej acor


kantele

Rekomendowane odpowiedzi

mam lampe przednia acor CG-104, niestety, po kradziezy roweru nie mam jej jak zamocowac na nowym. szkoda troche, bo tania nie byla. ktos wie, gdzie mozna kupic sam uchwyt???

lampa zostala kupiona w gosporcie, niestety jak sie zapytalam o uchwyt to gosciu na mnie wybaluszyl galy i powiedzial ze nie miewaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz do zwyklego sklepu rowerowego i popytaj. mi też ukradli rower i bez problemu znalazłem mocowanie do 12-to letniej tylnej lampki cateye`a(czekalem tydzień ale sprowadzili). teraz szukam nadajnika i odbiornika fal do licznika SIGMA 1800BC RDS i z tym chyba bedzie problem...

 

SIGMA 1800BC RDS

 

ehh mialo byc Sigma 1200 RDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam jak na razie w dwoch sklepach. do cateye to bez problemu mozna kupic uchwyty, jak i do lamp kilku innych firm. niestety, do acora nie bywaja. a co do licznika, to ja mam co prawda niezbyt wyszukany licznik, tez sigmy bodajze 800tke, i bez problemu kupilam uchwyt i to ustrojstwo do mocowania na dole :)

Ecia: a tu sa fotki zaczepu na lampie:

lampa

lampa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiekolwiek zwykłe sanki - np. od któregoś z modeli Mactronica - nie pasowałyby?

Niech ci w sklepach wywalają na ladę wszystkie możliwe lampki z sankami - i przymierzaj, a nuż :wink: ...

Pozdrówko kibicujące :)

 

PS. Nie wiem, czemu, ale pierwszy link wyrzuca mi główną stronę Wikipedii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem do swojej szafki ze szpargałami rowerowymi i znalazłem taką lampkę. System mocowania wygląda na podobny, a ja na 100% nie będę korzystał z tej lampki, więc uchwyt mógłbym (jeśli byłabyś zainteresowana) odstąpić uchwyt za... no powiedzmy za uśmiech :)

 

http://img218.imageshack.us/my.php?image=lampkags7.jpg

 

Rozmiary mocowania w lampce to: szer. - 1.6/2.3cm (zewn./wewn.), długość od "przodu" do wycięć - ca.4cm, szerokość samego uchwytu - ca.2.1cm (tragiczny opis, co? :))

 

Pomiary takie pi razy drzwi, ale może dadzą jako taką orientację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiary mocowania w lampce to: szer. - 1.6/2.3cm (zewn./wewn.), długość od "przodu" do wycięć - ca.4cm, szerokość samego uchwytu - ca.2.1cm (tragiczny opis, co? :))

 

kurde nie bardzo rozumiem te wymiary.

 

moja lampka jest tak:

szerokość prowadnicy 2,4cm, dlugosc 4,5. poza tym pomiedzy brzegami prowadnicy posrodku posiada wystajacy element, ktory pozwala na wypchniecie pojemnika na baterie, ten element tez jest w formie prowadnicy (tzn uchwyt mial w srodku wyciecie, ktore pozwalalo na swobodne wsuniecie tego wystajacego elementu). sadze, ze glownie z powodu tego wystajacego badziewia Twoj uchwyt nie bedzie pasowal, zreszta o ile dobrze rozumiem Twoja lampka ma wezsza prowadnice niz moja :)

no nic, chyba musze pojezdzic po roznych sklepach i poszukac albo sprobowac samej zmontowac uchwyt, w koncu to nie takie strasznie skomplikowane urzadzenie... kawalek plastiku heh.

 

Eciu, moglabys prosze zedytowac ten pierwszy link wycinajac to dodatkowe http? dzieki.

swoja droga to i tak dziwne, ze otwiera sie akurat wiki a nie blad 404 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...