Skocz do zawartości

[lusterko-rogi]czy warto kupić?


leon69

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się zastanawiam, czy rzeczywiście będziesz używał tych lusterek.

Generalnie to wiele w nich nie będzie widać. Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam. Myśle ,że tak np.jadąc ulicą -bardzo ruchliwą i skręcając w lewą trzeba bardzo uważać i mięć podzielną uwagę.Dlatego bardzo liczę na uwagi kogoś kto takowy bajer posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te rogo-lusterka na żywo i muszę powiedzieć że bardzo mi się spodobały. Wyglądają na dość solidne i nie powinny same się otwierać nawet na dużych dziurach, ponieważ trzeba dość mocno je popchnąć żeby wyszły z rogów. Podczas upadku nie powinny pęknąć, pod warunkiem, że będą schowane - w innym przypadku prawdopodobnie złamią się przy mocowaniu. Po wysunięciu mają regulację w poziomie. Są dość małe, ale wydaje mi się, że na rowerze spokojnie wystarczą.

Inną sprawą jest, czy jesteś w stanie dać grube pieniądze za taki bajer.

 

Podsumowując - gdybym miał taką gotówkę to brałbym bez zastanowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te rogo-lusterka na żywo i muszę powiedzieć że bardzo mi się spodobały. Wyglądają na dość solidne i nie powinny same się otwierać nawet na dużych dziurach, ponieważ trzeba dość mocno je popchnąć żeby wyszły z rogów. Podczas upadku nie powinny pęknąć, pod warunkiem, że będą schowane - w innym przypadku prawdopodobnie złamią się przy mocowaniu. Po wysunięciu mają regulację w poziomie. Są dość małe, ale wydaje mi się, że na rowerze spokojnie wystarczą.

Inną sprawą jest, czy jesteś w stanie dać grube pieniądze za taki bajer.

 

Podsumowując - gdybym miał taką gotówkę to brałbym bez zastanowienia :D

Liczę na mały prezent od wyrozumiałej żony, bo inaczej będę musiał troche poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

......Najlepszym sposobem sprawdzenia czy coś nie jedzie z boku jest poprostu odchylenie głowy w odpowiednią stronę..........

 

 

To gratuluje bo jeżdze codziennie po kilkadziesiąt km ,zrobiiłem tych km ok 4500 i cały czas odchylając głowę środek toru mojego roweru nieznacznie zbacza :huh: .

 

Spróbuj się przejechać z jakimś kolegą z samochodem z tyłu i niech zobaczy jak się zachowujesz tak odchylając .Mój kumpel to takim teście o mało nie dostał zawału :wink:

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , to samo myśle

cena /funkcja - 0 pkt

Pozdrawiam.Jurasek mam pytanie ,czy miałes kontakt z tymi lusterkami?Bo właśnie założyłem ten temat by nie wtopić pieniędzy w coś co jest nie pratyczne.A może ktoś mi poradzi jak i jakie lusterko założyć do kierownicy z rogami, może macie ciekawe rozwiązania praktyczne?Interesuje mie to,ponieważ obecnie jak jadę rano do pracy jest ciemno,a dróg rowerowych jak nie ma tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te rogo-lusterka na żywo i muszę powiedzieć że bardzo mi się spodobały. Wyglądają na dość solidne i nie powinny same się otwierać nawet na dużych dziurach, ponieważ trzeba dość mocno je popchnąć żeby wyszły z rogów. Podczas upadku nie powinny pęknąć, pod warunkiem, że będą schowane - w innym przypadku prawdopodobnie złamią się przy mocowaniu. Po wysunięciu mają regulację w poziomie. Są dość małe, ale wydaje mi się, że na rowerze spokojnie wystarczą.

Inną sprawą jest, czy jesteś w stanie dać grube pieniądze za taki bajer.

 

Podsumowując - gdybym miał taką gotówkę to brałbym bez zastanowienia :)

Pozdrawiam.Pytam jeszcze raz - ma Ktoś takie lusterka na zbyciu chętnie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...