Skocz do zawartości

[bagażnik] montowany do sztycy


Ciapek_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :rolleyes: Chciałbym sie dowiedziec czy na kilkudniowe wycieczki (3-8 dniowe) wystarczy bagaznik montowany do sztycy ?? Z tego co wyczytałem nie maja one zbyt dużego maxymalnego ciezaru przeworzonych bagazy, a na takie wycieczki raczej biore śpiwor, namiot itd.

Korzystał ktos z takiego bagaznika na kilkudniowych wypadach?? Jak sie on sprawował ??

Z góry dziekuje za odpowiedź :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile Twój bagaż będzie ważył. Jak zmieścisz się w 10 kg to taki bagażnik powinien się sprawdzić - tym bardziej że w przypadku namiotu lub śpiworu można wymyśleć inny sposób montażu niż na bagażniku.

Tylko jak chcesz kupić sakwy to lepiej sprawdź czy wszystko będzie pasować - u mnie np jak zamontowałem sakwy nie dało się wogóle wykonać pełnego obrotu pedałem.

 

A jak bagażu masz więcej niż 10 kg, nie możesz zamontować normalnego bagażnika, to możesz zrobić bagażnik z fotelika rowerowego (max obciążenie 22 kg) - tu mała prezentacja http://www.sebekfireman.host247.pl/rower/r...hp?article_id=6 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ciekawy pomysł z tym bagaznikiem z krzesełka dla dziecka :rolleyes:

wracajac to bagaznika to raczej powinienem sie zmiescic w okolicach 10 kg, nie biore ze soba zadnego typu palników do gotowania, ani zbyt duzo jedzenia (raczej kupuje we wiejskich sklepach), jedyne co trzymam w sakwach too ubrania, reczniki itp rzeczy. biore także torbe montowana do kierownicy.

Głównie chodzi o to czy taki bagaznik przy obciazeniu maxymalnym 10 kg bedzie wytrzymywał jazde w terenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...