Skocz do zawartości

[przerzutka przód] stary STX RC FD-MC33 czy Alivio 2005?


bumbox

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem że może w alivio coś ulepszyli od tego czasu mimo że to niska grupa

 

i jak sprawdzić czy średnica 28,6 będzie ok?

i nie wiem czy przerzutka downswing nie będzie kolidowała z mocowaniem na bidon na tej rurze (nie mam tam koszyka ale są takie zaczepy

 

pozdrawiam bumbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego STXa jakieś pół roku temu u tego samego kolesia z allegro. Miałem starą AcereX. STX jest cały aluminiowy, chyba ze 2 razy lżejszy od Acery i świetnie jak na razie sie sprawuje. Żadnych luzów, sztywny, łatwo sie reguluje (w porównaniu do Acery której sie nie dało ustawić). Ma dośc twardą sprężyne więc się ciężej wrzuca na większą zębatke ale to nawet lepiej. Pozatym za 30 zł na pewno nic lepszego nie dostaniesz. Mój kumpel ma takie alivio i jest o wiele brzydsze niż STX. Bierz go i sie nie zastanawiaj, chyba że masz szerszą rurę, bo on jest tylko na 28,6 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stx nie jest caly aluminiowy - wozek przerzutki jest stalowy - jakby nie wygladal

To oczywiste że wózek jest stalowy. Ale poza nim, śrubkami, sworzniami, smarem, niewielką ilością farby i kawałkiem plastiku przy śrubkach to jest cały z aluminium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liczbie przełożeń: seria RC była pod 8, podczas gdy zwykłe STX - pod 7 biegów.

Pozdrówko historyczne :P

Gratuluje pamieci !!, sam miałem takie przezutki i stx-a i stx-a rc ( znaczy mam je jeszcze w szafce , i jedna przy straym rowerze ) . Zanim siengalem pamiecia czym sie one dokladnie roznily juz przeczytalem Twoja odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...