Skocz do zawartości

[cube] Cube attention 26 2013 prosze o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedajacy mówił ze wszystkie części sa w dobrym stanie jedynie trzeba by było wyregulować przeRZutki. Kurde nie mogę tu linka wkleić...na OLX wystarczy wpisac Cube attention i wyswietla się jeden za 1250 zł jakbys mogł to zerknij bo ja znawcą nie jestem:(


a sam model na zawody się jako tako nada? wiem że szału nie ma ale mysle że kilka trasek przejedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś kto sprzedaje rowery i pisze że nie ma zamiary sie rozpisywać nie jest wart zainteresowania, szukaj dalej bo ten rower super to nie jest. Z etgo co widze to tani kloc RSa pewnie już z luzem (miałem taki) z deore to tyna przerzutka bo manetki pewnie już nie a hamulce w tych cubach to były tanie 355tki i tu penie takie są bo tarcze wyglądają na RT 30 (mam Cuba attentiona ale 29 er z 2013)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak handlarz pisze, że trzeba wyregulować przerzutki to trzeba wziąć poprawkę na skrzywiony hak i/lub luzy elementach przerzutki. Do tego pewnie wymiana amortyzatora, kasety, łańcucha i być może hamulców, opon, linek i pancerzy... wychodzi drożej niż nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za kubeł zimnej wody na głowe:) znalazłem jeszcze Cannondale trail 7 za 1300 zł z 2016 roku. zerkniecie proszę? wystarczy na OLX wpisac cannondale trail 7 i wyskoczy jeden. BEDE NAPRAWDE WDZIĘCZNY ZA POMOC! DZIĘKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...