Skocz do zawartości

[rower] do 2500 zl


dlisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do dyspozycji 2500 zl i chce zlozyc za to triala. Problem w tym ze naprawde nie mam o tym zielonego pojecia. Czytalem ze za ta kwote bardziej oplaca mi sie zlozyc rower niz kupowac caly. Szukam kogos kto doradzi mi jaka rame wybrac i cala reszte osprzetu. Chce zlozyc Stocka, moj wzrost 1,78 i waga 63 kg. Rowerem jezdze na codzien i jets to wlasciwie jedyny srodek lokomocji jaki uzywac wiec to prosze tez wziasc pod uwage :D z gory dziekuje :P

 

Jesli admin ma jeszcze jakies zastrzezenia co do tematu prosze niech napisze tutaj i odrazu zmienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaknajbardziej to rower do cięzkego dirtu, 4X, dualslalomu itp.

 

Pancerna rama, niezły amor.

 

Moim zdaniem ten rower to rower do dirtu, ale mozna nim pojechać też jako XC, ze wzgledu na 3 blaty z przodu, dość wysoka rura podsiodłowa, no ale rower swoje waży.

 

Ocena: Nie nadaje sie dla ciebie, bo wcale nie wiesz czego chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę dobry. Najważniejsze elementy takiego roweru, czyli rama, korba są bardzo fajne. Amortyzator też nie najgorszy, ale system amortyzacji/tłumienia- spręzyna stalowa/elastomer to już przeszłość. Dirt Jam Comp to taki pancerniejszy RST Gila T# :P

Ale zgadzam się z opinią Halidara, nie wiesz czego chcesz... lub próbujesz połączyć, coś czego połączyć się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja... sam nie wiem do konca czego chce bo nie mialem nigdy z niczym takim stycznosci. Lecz doszedlem do wniosku z enie oplaca mi sie kupowac roweru typowo do trialu bo bo potrzebuje rower takze do innych rzeczy ktorych takim rowerem nie mogl bym zrobic bo jaka to przyjemnosc jechac do kumpla 8 km takim rowerkiem?:> rozmawialem z pewna osoba ktora doradzila mi wlasnie ten rower i wydaje mi sie ze jest to dobra propozycja.

 

Prosze jeszcze o zrecenzowanie tego roweru...

 

http://allegro.pl/item129286869_scott_volt...super_cena.html

 

Slyszlaem ze osprzet alivio jest troche kiczowaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten YZ1 to moim zdaniem taki rower do niczego. Ciężka rama przeznaczona do dirtu, streetu i Bóg wie czego tam jeszcze, obwieszona osprzętem Alivio, który nijak się do skakania nie nadaje. Obręcze też raczej przeznaczone do cross country niż do skakania. A do tego jeszcze dziadowski amortzator.

Ja bym go nie kupił.

A co do osprzętu Alivio. Może najwyższa klasa to to nie jest, ale "kiczowaty" o nim na pewno powiedzieć nie można. Takie zasłyszane opinie to o dupę roztrzaść. Tak częto mówią ludzie, którzy na takim osprzęcie skaczą, a do tego te komponenty stworzone nie zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeżdzę różnie, 65% trasy asfaltowe | 35% dziury/lasy/górki pierw interesują mnie ciekawe rowery ~2000 zł znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item549578781_kona_cinde..._wyprzedaz.html

http://allegro.pl/item541851717_rower_meri...model_2009.html

Nada się? Czy może macie gdzieś pod ręką linki z czymś zdatniejszym.

 

Jeżeli się nie uda to czy skręce coś za 2500 zł? Wiem, że jest to początek sezonu i zbyt dużego wyboru nie ma, lecz rower jest potrzebny szybko, dosłownie na gwałt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...