Skocz do zawartości

[Wybór odpowiedniego roweru] Pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem początkującym forumowiczem więc z góry przepraszam za możliwe błędy.

Po sprzedaży swojego starego roweru (hardtail) nadszedł czas na kupno fulla. Tak, jestem pewny że ma być z pełnym zawieszeniem. W tym roku jeździłem trochę w bikeparku w Wiśle i po paru zjazdach na i oglądaniu rowerów typowo DH, zakochałem się. Dodam że zmianę roweru planowałem już wcześniej. Jednak nie mogę się zdecydować dokładnie czego oczekuję. Marzenie to rower typowo zjazdowy, ale na traskach w górach będę tylko parę razy do roku, więc nie wiem czy takowy jest mi potrzebny. Dodam że jeżdżę od 2 lat na lokalnych trasach, gdzie są 1,5 metrowe dropy (wiem, może nie zachwyca) i dość duże stoliki, hopy.  

Rower kupuję używany w okolicach 6000 zł. I tu pytanie. Kupić sobie tą zjazdówkę czy lepiej odpuścić i poszukać jakiejś freeridówki/dobrego enduro 180mm/180mm. Pytam, gdyż nie chcę popełnić błędu i później żałować zakupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...