Skocz do zawartości

[ZAKUP SZOSY] Prośba o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuję kupić rower szosowy, zazwyczaj jeżdżę 90% po asfalcie, czasem przejadę przez utwardzony piach dlatego też postanowiłem na zakup SZOSY. Słyszałem, że drobne przejazdy przez nieasfaltową nawierzchnię nie zniszczą/uszkodzą takiego roweru - może ktoś, to potwierdzić?

 

Zastanawiam się nad poszukaniem roweru znanej i sprawdzonej marki, która by oferowała osprzęt typu Shimano 105 bo ponoć taki jest najlepszy dla szos. Jeżeli ktoś się zna bardziej i mógłby powiedzieć 105 a nie np. Tagra to byłby super :)

 

Planuję przeznaczyć na zakup tego roweru około 4 -5 tys. złotych. Czy jest możliwy zakup NOWEGO roweru z Shimano 105? Trochę się obawiam zakupu używanego roweru, ponieważ nie znam się dobrze na podzespołach rowerowych i sprzęcie. Obawiam się, że ktoś może wcisnąć mi coś, co długo nie będzie służyło bo było już w kiepskim stanie, dlatego skłaniam się ku zakupowi NOWEGO roweru. Oczywiście jestem otwarty na różne propozycje i rady z Waszej strony, nawet tych rowerów używanych. 

 

Z góry dziękuje za pomoc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu kupisz szosę na 105 za tą kwotę  np. http://allegro.pl/rower-focus-cayo-al-105-l-2016-promocja-600zl-i6463502985.html

A jesli zdarza Ci się jeździć po utwardzonych piachach,to może warto zastanowić się nad przełajem? Chociaż przy proporcji 90% na asfalcie to chyba nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...