Skocz do zawartości

[Koszyk] Nietypowy..


maroani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Generalnie jeżdze z plecakiem żeby zabierać sobie wode... mój rower jest w miare nie typowy... i mocowanie które ma na bidon nie odpowiada mi... po pierwsze podczas jazdy się nie napije po drugie strasznie sie brudzi... kiedyś zdawało mi się że widziałem taki wynalazek jak koszyk na bidon mocowany do ramy poprzez dwie obejmy czy taśmy nie wiem jak to nazwać fakt że coś takiego gdzieś widziałem...(mam nadzieje ze każdy zrozumiał o co mi chodzi) wtedy założył bym sobie bidon na górnej części ramy... i miałbym go w zasięgu ręki... bardzo proszę jeżeli ktoś wie gdzie znaleźć jakieś nietypowe koszyki na bidon tego stylu proszę mi podpowiedzieć bo nie mogę takich znaleźć...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pracy dojeżdżam starym wagantem i tam koszyk jest mocowany za pomocą dwóch metalowych opasek. Jest to dosyć pewne mocowanie, koszyk się nie przesuwa. Chociaż bidonu tam nie wożę więc jest bez obciążenia. Czyli albo używane, albo wybrać się do sklepu z artykułami dla majsterkowiczów i kupić dwie odpowiedniej długości opaski metalowe. Można też kupić wersję INOX więc nierdzewną ale nie wiem czy taka jest wszędzie dostępna. Takie mocowanie ma jedną wielką wadę - niszczy lakier :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...