Skocz do zawartości

[licznik z pulsometrem] czyli nowe sigmy


Jakub85

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio myślałem ze przydałby mi się pulsometr. Przeglądająć stronke sigmy zobaczyłem ze przygotowują dwa nowe modele liczników, ktore mają już pulsometr wbudowany :) Strasznie się na to napaliłem tylko że nie mam zielonego pojęcia o pulsometrach i chciałem Was zapytać jakie powinien mieć funkcje by był faktycznie przydatny. http://www.sigmasport.de/de/produkte/bikec...?punkt=features

Ten ma 3 funkcje pulsometra: puls aktualny, średni i maksymalny. Czy to wystarczy czy lepiej zaopatrzyć się w tradycyjny pulsometr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na temat pulsometrow jest duzo info na tym forum!!!

Zastanow sie czy nie bedziesz chcial czasem pobiegac z pulsometrem bo wtedy to nie wiem jak sobie licznik zalozysz na reke:) Ja wybrałem osobno licznik i osobno pulsometr, bo czasem mierze puls w domciu i jak biegam i dlatego wole miec pulsometr przy sobie. Zalezy jak bardzo jestes zaawansowany, ja wybrałem pulsometr sigmy fit watcha bo ma pamiec 7 treningow, ma 3 strefy w zaleznosci co chcesz osiagnac itp. Nie ma podswietlenia mi to nie przeszkadza ale jak ktos uzywa pulsometru jako zegarka to dla niego juz robi to roznice co wybrac. Wszystko to kwestia gustu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam PC-15 i jestem zadowolony (co prawda dopiero od miesiąca). Więcej o pulsometrach znajdziesz w dziale "Trening i zdrowie".

 

Pulsometry Polara to fajna sprawa ale są droższe. Jak zawsze wszystko rozbija się o ilość gotówki jaką możesz przeznaczyć na dany zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...