Skocz do zawartości

[błotniki] Jakie ?


ZyGmUnT

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem szkoda kasy :035:

 

ale wybór należy do Ciebie :033:

 

siema,

 

ja sie wlasnie zastanawiam nad blotnikami THE. Podoba mi sie, ze proste i nie udziwnione oraz ich crossowy ksztalt. Gosc na allegro sprzedaje komplet za 130pln.

 

w gosport ogladalem defendera na przod..wydawal mi sie jakos malo solidny (moze tylko mi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tylu mam sks x-blade i polecam ale nie kupowac nowego tylko szukac uzywanych na allegro, ja kupilem jakos rok temu za 40 zl a stan bez mala nowka. Wg mnie sa to jedne z najlepszych blotnikow tylnich o ile nie najlepsze, swietna regulacja. Jesli znajdziesz w dobrej cenie nawet sie nie zastanawiaj. A jeszcze jedno blotnik jest szeroki co sprawia ze jak dobrze go wyregulujesz nie ma szans bys wrocil z paskiem na plecach :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie sprzedawcy o montowanie przedniego błotnika "the" ale mnie olali i nie odpisali. Jak będziesz coś wiedział to daj znać. Chyba mimo wszystko skończę z simplami.

 

siema.

 

dostalem maila od tego goscia. napisal mi tylko, ze do mojego roweru przedni bedzie pasowac, natomiast tylni montuje sie na sztyce.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee ziomki, przed błotnik THE montuje sie tak że trzeba rozkrecic stery całe, wyjąć amortyzator, przełożyc błotnik przez rure sterową sciągnac na sam doł i włożyc amortyzator w rame i skrecic stery. Natepnie mamy taka blaszke w komplecie i taki kołek gumowy wiec wkładamy go w rure sterową od dołu tam jak sie konczy przy górnych goleniach i skrecamy razem z blaszką on sie pod wpływem skrecania rozszerza i błotnik sie trzyma kupy. możemy go zamontować niżej albo troszke wyżej.

 

Rincon ziomka który ma te błotniczki, do koloru jego roweru srednio to pasuje lepiej by było do mojego (czerwony ;)):

060413103054su7.th.jpg

060413103111on1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze nie jest tak strasznie jak to wygląda, odkrecasz stery i wszystkie możliwe łożyska to góra 3 min...potem wyciagaasz amora wsadzasz błotniczek wszystko Ci zajmie około 20 min...ja zakładałem tego amora kumplowi...ale sie machnąłem przy łożyskach (dobrze jest poukładac je w kolejności i odpowiednia stroną gdzies na stole żebu potem wiedzieć które idą na które) i dałem odwrotnie, kierwonica muliła mu troche ale potem rozkrecilismy odwrócilismy łożysko i smiga juz na nich około roku i kompletnie nic...błotniczki naprawde fajne ale moim zdaniem 130 zł za komplet to troche duzo :)...sam bym takie chciał...powodzenia przy wybieraniu...na razie

 

ahaa i jeszce jedna sprawa. widziałem gdzies kiedys w internecie błotniczki THE ale 2 czesciowe, nie trzeba sie rąbać ze sterami i reszta, ale tylko niebieskie...cos około 45 zł kosztowały, ale już ich na 99% nie ma...a szkoda bo bym kupił tylko nie niebieskie...2 czesciowe czasami są na Allegro kolory egzotyczne: zółty, srebrny, niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia blotnikow cd.

 

ogladalem dzis set blotnikow scott voltage. bardzo fajny ksztalt, mocowanie przedniego blotnika dolne, tyl na sztyce. cale czarne. w zestawie komplet naklejek gdyby ktos chcial sobie nakleic. material z ktorego sa wykonane niezly.

 

105pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..

 

odkopuje temat booo zrobilem dzis zakup :confused:

 

kupilem zestaw blotnikow scott voltage (okazaly sie uniwersalne)

 

zdj281cie63eo7.th.jpg

zdj281cie65bn6.th.jpg

 

pokazny zestaw - blotniki, czesci do mocowania, zestaw naklejek (dobre dla posiadaczy rowerow scott), gruby katalog rowerowy scott.

 

bojowe blotniki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...