Skocz do zawartości

[Nawigacja OsmAnd] Problem z otwarciem pliku GPX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak otworzyć swój plik GPX w Osmand na smartfonie? 

 

Zaplanowałem sobie trasę rowerową w Google Maps. Skopiowałem link i przekonwertowało na plik GPX. Wrzuciłem ten plik  na karcie pamięci do katalogu osmand/tracks.

 

Próbuję otworzyć ten plik w Osmand na smartfonie i nie mogę sobie z tym poradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak otworzyć swój plik GPX w Osmand na smartfonie?

 

Zaplanowałem sobie trasę rowerową w Google Maps. Skopiowałem link i przekonwertowało na plik GPX. Wrzuciłem ten plik na karcie pamięci do katalogu osmand/tracks.

 

Próbuję otworzyć ten plik w Osmand na smartfonie i nie mogę sobie z tym poradzić.

W lewym dolnum rogu ikona do naciśnięcia później Directions, navigation settings -tj. ikona kółka zębatego i wybierasz gpx route
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też o tym przeczytałem na innej stronie, tylko u mnie inaczej wygląda. Prześlę screeny:

 

https://zapodaj.net/0509fb48d60f0.png.html

 

https://zapodaj.net/5e7ec76ee209f.png.html

 

U mnie tak wygląda i nigdzie nie mogę znaleźć Directions (na polski Kierunki).

 

 

EDIT:

 

To będzie "Nawigacja", wchodzę w ustawienia nawigacji i znajduję coś takiego:

 

Trasa GPX

- Brak

- Wybierz GPX

 

Jak klikam na tą drugą opcję to nic się nie otwiera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie jest w /storage/extSdCard/Android/data/net.osmand.plus/files/tracks

 U mnie też. Android 5.1.1. Trasę otwieram następująco. Menu głowne ->Miejsca->MOJE TRASY->(+)->nazwa trasy->ikonka w prawym górnym rogu->wyswietl na mapie->ikonka na dole druga od lewej->czychcesz wykorzystać wyswietlona trasę do nawigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...