ostaszek07 Napisano 7 Lipca 2016 Napisano 7 Lipca 2016 Witam. Co uważacie o wyprawie rowerowej przez 30 dni po 100km dziennie? Ładunek w postaci 2 sakw. Trasa Suwałki-Litwa-Łotwa-Estonia-Finlandia-Szwecja-Norwegia-Archipelag Lofoty. Czy zrobienie 3000 km w 30 dni jest dość ciężkim zadaniem, czy to tylko pozory? Czy stosowanie kreatyny w trakcie tej wyprawy jest dobre, aby mięśnie bardziej się ujawniły i nie miały zbyt dużych spadków?
phoe Napisano 7 Lipca 2016 Napisano 7 Lipca 2016 Weź sobie zrób parę dni z rzędu po minimum 120km z bagażem który waży tyle ile docelowy i tyle, nikt za ciebie tego nie sprawdzi, ani nikt nie zna twojej formy, suplementy pomagają ale, pierw się liczy odpowiednia dieta i trening, a one są jako uzupełnienie tylko i efekt jest widoczny przy dłuższym używaniu, a nie że nagle sobie kupisz suple za 500 zł i wygrasz maraton. Musisz mieć na pewno dobrze dopasowane i wygodne spodenki, buty itp nic Cię nie może obcierać itp, jak chcesz robić codziennie po 100km.
Mod Team adamos Napisano 7 Lipca 2016 Mod Team Napisano 7 Lipca 2016 Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.