Skocz do zawartości

[korba] Co kupic na kwadrat do 100zł?


Pisario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupic korbe z 3 koronkami oczywiscie rozkrecana. Cena do 100zł najlepiej przez allegro i cos z Truvativa. Co byscie mi polecili? Korba ma byc na kwadrat. zastanawiam sie nad

 

FIVE D

 

ISO FLOW

 

X FLOW

 

 

Czy ktos ma albo mial jakas z tych korb? Przy okazji jesli to mozliwe prosze o wypowiedzi na ich temat.

 

Witam chce kupic korbe z 3 koronkami oczywiscie rozkrecana. Cena do 100zł najlepiej przez allegro i cos z Truvativa. Co byscie mi polecili? Korba ma byc na kwadrat. zastanawiam sie nad

 

FIVE D

 

ISO FLOW

 

X FLOW

Czy ktos ma albo mial jakas z tych korb? Przy okazji jesli to mozliwe prosze o wypowiedzi na ich temat.

 

 

A moze pojsc w SHIMANO np. Alivio?? Jezdze różnie xD Raczej lekko ale chcialbym sobie skoczyc z jakichs schodow zaden HARDCORE bo i tak w zimie zmienie wklad na wielowypust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polece ALIVIO.Truvativ nie znam wiec sie nie wypowiem.Alivio natomiast to chyba jedna z lepszych grup za rozsądna cene.Uzywam tej grupy juz od około 10 lat i nic złego o niej nie powiem.

Korby są ogólnie dobre,mocne,w pełni rozbieralne.Wagowo typowy średniak.Wizualnie też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam Truvativ Fived, 4700km i jestem zadowolony, moze i Alivio byłaby lepsza, ale mi sie nie podoba i jak ja kupowalem to Alivio były drogie i chyba nie były rozbieralne cos mi sie tak przypomina, i blat miały 42 a nie 44 ząbki :)

 

a tak wogóle to kupiłbym jakąś tania korbe na Twoim miejscu, bo po co teraz masz kupować droższą jak i tak w zimie bedzie na sprzedaż bo zmieniasz na wielowpust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Ja mam korbe a ALIVIO z 2006 roku i jestem z niej bardzo zadowolony

,a koledzy maj tez ALIVIO z 2005 i tez sa zadowoleni z tej kroby.

Tak jak kolega wyzej napisal tez slyszalem ze korby z truvativa sie wyginaja

podkreslam ze tylko slyszalem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem i troche widziałem, w sumie to wygina sie tylko troche i w niczym nie przeszkadza, łańcuch nigdy mi nie ociera o przerzutke, ale jednkajak sie na postoju na nia popatrzy i ncisnie na pedały to troche to denerwuje i niepokoi, jak mi padnie Truvativ FiveD to moze kupie Alivio

 

i co jeszcze moge powiedziec o FiveD, strasznie sie rysuje od kamieni, nie wiem czy tak wszystkie korby mają, ale moja kilka razy mocno oberwała od kamieni i w tych miejscach jest bardzo mocno odarta, ale w niczym to nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeździłem na truvativie iso flow i byłem bardzo zadowolony. 5 000 km zrobiła bez żadnego problemu. Nawet czarna farba z koronek do końca nie zeszła. Obecnie jeździ na niej znajomy i też jest zadowolony. Jedyny mankament to sztywność, przy silnym depnięciu wyczuwale uginanie się ramion korby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fived to korby z tekóry. Kupiłem prawie nowe za 15zł po wierchomli i 2 miechach latanią są: krzywe, śmierdzące, kwadraty wyruchane, lekko pościerane, bródne. Kolega po tygodniu jazdy po bułki i nauce 180 zawiózł je na skup złomu. Moge oddać za 10zł srebrne 5d w troszke lepszym stanie.

 

Mym skromnym zdaniem najlepiej kupić korbki tylpu race face prodigy (bez problemu znajdzie sie za 120zł) i nie bawić sie skup złomu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fived to korby z tekóry. Kupiłem prawie nowe za 15zł po wierchomli i 2 miechach latanią są: krzywe, śmierdzące, kwadraty wyruchane, lekko pościerane, bródne. Kolega po tygodniu jazdy po bułki i nauce 180 zawiózł je na skup złomu. Moge oddać za 10zł srebrne 5d w troszke lepszym stanie.

 

Mym skromnym zdaniem najlepiej kupić korbki tylpu race face prodigy (bez problemu znajdzie sie za 120zł) i nie bawić sie skup złomu...

 

bo to nie sa korby do latania, moja ma przejechane prawie 5800km i jakos nic jej nie dolega, nie jest krzywa, kwadraty nie sa wyruchane, napisy nie sa poscierane, czyste, ale ja o napęd dbam i co ok. 300-400km wszystko czyszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...