Skocz do zawartości

[koło] obręcz, szprychy i piasta - wycena


Otter

Rekomendowane odpowiedzi

Ok myślę nad zamianą kół na coś mocniejszego więc musze te sprzedać. Kółka mają może półtora miesiąca, przednie jest miód malina, tylne dostało raz gonga (krzywo upadłem i mało ciśnienia ) więc poszło na centrowanie, teraz w jednym miejscu bije delikatnie na 2 mm na odcinku może 2 cm.

specyfikacja

Piasty - Shimano HB475 i M475 (czarne)

szprychy 14G Stainless (tak jest napisane na stronie GF)

Felgi - WTB FOTA

Jak myslicie ile zawołać w sumie za to ?

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesledz odpowiednio wszystkie czesci na allegro,sklepy internetowe,następnie odejmij tzw amortyzacje,uszkodzenia i wystaw cene!!Jesli bedzie nadal za wysoka,nikt nie kupi,jesli bedzie wyposrodkowana,znajda sie kupcy by ja targowac,jesli bedzie to tzw"okazja"wezma bez zastanowienia.

To najlepsza metoda na ocene,nawet tzw własną.Troche doswiadczenia a załapiesz o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie przejżałem internet, piasty znalazłem. 475 tył nowe - 86zł, przód - 50 zł. Myśle że 60zł tył i 35zł przód. Szprychy nierdzewki, ale nie wiem jakie, mogą kosztować 20zł albo 80 zł komplet. A obręcze to już jest wielka niewiadoma, 3 komorowe pod tarczówki, i tylko tyle wiem, no i specyfikacje na stronie producenta, waga itp. Tylna obręcz była troche łupnięta ale poszła na centrownice, moge opuścić o 10 zeta ale nie znam ceny sklepowej. No nic, zobacze jak pójdzie na Allegro.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...