Skocz do zawartości
  • 0

Wybór siodełka


Gość Tomek

Pytanie

Gość Tomek

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Mam mały dylemat odnośnie wyboru siodełka do roweru.

Rower kupiłem jako używany ok 3 lat temu w dość fajnej cenie i cieszyłem się z niego jak dzidzia do niedawna , kiedy to rozdarło się zamontowane na nim siodełko Selle Royal z żelem. Niestety po rozdarciu nie wiem co się dzieje lecz zrobiło się strasznie niewygodne. I to nie bolą mnie kości kulszowe tylko raczej piecze i ciśnie pod spodem.

Rower to Bulls Comp Disc. Na co dzień jeżdżę do pracy po ścieżkach i w wolnych chwilach jakieś wypady na leśne ścieżki, szutry etc.

Jeżdżę raczej w pozycjach ok 30-45 stopni tak 4-5 km do pracy i ok 30-40 km w wolnych chwilach.

Przeglądam sobie oferty na portalach i sklepach, czytam i już mam taki mętlik w głowie, że masakra.

Szukam siodła w cenie do jakichś 100 zł . I tu problem - jak znajdę dobre cenowo jakieś WTB lub SR to są niby do pozycji sport .

Przykładowo - najarałem się na to http://allegro.pl/siodelko-selle-royale-respiro-sport-nowe-i6216622245.html#thumb/3 ale właśnie niby jest do jazdy w pozycji ok 15 st

 

Może ktoś coś doradzi ewentualnie ma jakieś siodełko na sprzedaż .

 

Dzięki za każde rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...