Skocz do zawartości

[siodło] białe


kielon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem, gdzie umieścić temat. Przepraszam z góry, jeżeli popełniłem błąd.

Banalne pytanie - ma ktoś białe siodło z facetów bikerów?

 

Nie wiem czemu, ale spodobał mi się ten kolor. Zastanawiam się jak to będzie wyglądać.

Jeżeli ktoś ma fotki roweru z białym siodłem, to proszę zapodajcie.

Jeszcze jedno pytanko - czy do roweru o czarnej ramie (przednia część ramy jest srebrna, ale 90-95% to kolor czarny) będzie pasować białe siodło, szczególnie, że sztyca też czarna (Ritchey Pro).

Powiedzmy, że to taka sonda...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodło to ma być przede wszystkim wygodne a nie wyglądać, poza tym i tak na nim siedzisz to nie widać jak jedziesz, a co do samego koloru to czego niby ma biały facetowi nie pasować? :D Może czarnych siodeł jest więcej z praktycznych względów (białe łatwiej zabrudzić), ale nic poza tym, przecież ludzie specjalnie kupują np. różowe ramy (pomijając, że dla lansu i szpanu;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ludzie specjalnie kupują np. różowe ramy (pomijając, że dla lansu i szpanu;))

wcale nie kupilem mojej rozowej ramki dla lansu i szpanu :) po prostu kosztowala 100 pln i nie bylo innej akurat w tym rozmiarze :P

 

nie widze nic zlego w bialym siedzeniu, ale raczej podobaja mi sie w stylowych rowerach, w polaczeniu z bialymi oponkami i duza iloscia chromu wyglada naprawde super :D w XC nie przywiazuje do tego wiekszej wagi, ale jesli tobie sie podoba to okej. tylko niezbyt wiem o jakim modelu myslisz dokladnie, bo nie widze nic interesujacego w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba białe siodełko jeśli masz takowe zakładaj .Nie będziesz tak jak większość użytkowników miał czarnego siedzenia tylko białe ;) .A potem na maratonie bedą mówili :

-Widziałeś go ale dawłą pod góre

-kogo ? kogo?

-tego z białym siodełkiem

-A to widziałem ;)

To będzie twój znak rozpoznawczy :) .Jeśli wygodne zkładaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem sobie kupić białe swego czasu. Może bym się dalej skusił...Też mam czarny rower i czarne wszystko i też wydaje mi się że to fajne połączenie. Jakbyście znaleźli coś fajnego (ale nie typowe XC) takie okrojone i niewygodne tylko takie większe do dualówki żeby mi było wygodnie w miarę to też będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie myslę, że można wkleić ten temat do:

 

[siodło] Selle Italia Flite GF Titanium

Co warte?

 

mojego autorstwa, tudzież w dziale sprzęt.

Tam pytałem o siodło, które zresztą też jest dostępne w kolorze BIAŁYM :D

 

Co do koloru - też uważam, że to kwestia gustu. Zastanawiałem się jedynie, czy będzie pasować do mojego roweru, ponieważ nie mam gdzie przymierzyć takowego siodła (w sklepie nie mają). Pomyślałem, że ktoś mając podobny rower (kolorystycznie) do mojego, posiada białe siodło. Chętnie zobaczyłbym to na zdjęciu.

 

Lookas_46 myślałem o tym http://www.erowery.pl/go/_category/index.p...cer_id=7&page=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, wracając do pytania .... też tak jak ty mam w 95% czarny rower i na koniec sezonu chce sobie odpalić białego slr-a jak fundusze pozwolą ;) myśle że będzie się świetnie komponowało

 

A biały ? czemu nie dla faceta niby ? Przecież t-mobile jeździ w różowych ciuszkach i nikt jakoś się z nich nie zlewa :D ??

pzdr Cub_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róż a jak sie chłopałki ładnie prezentują :)

 

Nie kupuj broń borze białego siodła bo będzie nas już wtedy 2 ;)!!!!! hehehe (joke)

 

I kielon bież takie jake ci się najbardziej podoba .... a czy wypada nie wypada takie dylematy utrudniające życie to często kobiety mają :)

Jak si sie widzi to bież i tyle

 

pzdr Cub_S :030:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak je kielon będe miałto wrzuce n/p :)

Ale chyba zostałem źle zrozumiany bo pisałem że pod koniec sezonu będe zmieniał siodło i na bank będzie to biały SLR :) I uważam że będzie łądnie kontrastował z czarnym rowerqiem .... tylko nei wiem jak z brudzeniem się takiego siodła :D

 

pzdr Cub_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnei się cholernie podobał rowerek z białą ramą, gumkami kierownicy i siodłem, reszta czarna.. cudo po prostu :)

 

Widze że większość z was ma czarne rowery chłopaki :D

 

A jeśli chesz kupić białe siodło, to zakup sobie też białe "gumki" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżę temat. Mam wreszcie zdjęcie roweru, więc białe siodło założyłbym do niego właśnie. Chyba będzie dobrze wyglądać :).

 

obraz023lk0.th.jpg

 

Co do tych obręczy. Też myślałem o białych + czarne szprychy i piasty :). Albo jeszcze inaczej: czarne obręcze i piasty + białe szprychy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do basica to nie pasuje, robiłem cos podobnego w moim '06 i lipnie.. Jeśli już to razem z uchwytami (rączkami).

 

Ps. iwdzieliście jakieś aukcje z takimi? bo patrzyłem po sklepach, allegro i nic :)

 

Ale _igi ja mam wersję 2005 , nie 2006!!

:D Do 2006 faktycznie nie pasuje, ale wydaje mi się, że w wersji 2005 jest na tyle bialych i srebrnych motywów, że się zgra z nimi białe siodło (np. z rogami :P).

 

 

Dobre dobre Katsumoto :D. Też to sobie tak wyobrażałem :D. I do tego w przyszłości biały lub srebrny amorek i miód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...