Skocz do zawartości

[przerzutka] 5 godzin do końca aukcji, proszę o szybką odpowiedź


kowal119

Rekomendowane odpowiedzi

xt,to xt!! nie zapomnij jednak ze uzywana,stanu technicznego tak naprawde nie stwierdzisz,a i sprzedajacy całkowitej prawdy tez może nie powiedzieć.

Brał bym alivio 2005 /50zł,NOWA/Z tego roku to troche licho wyglądaja.

 

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal119 ostateczna cena aukcji klaruje się dopiero w ostatnich minutach. I nie zdziw się jak cena podskoczy o 50% więc tymi 35 zł się nie podniecaj :) A jeżeli chodzi o doradzenie - to jeżeli za 35 zł pójdzie to kup - chociaż już trochę przebiegu ta przerzutka ma, ale powinna jeszcze działać jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd mam wziąć za 50 zł alivio 2005 nowe?? Nie znalazłem takiego :) A tak mogę mieć za 35 zł XT, przerzutkę drugą od góry

 

Pomoże mi ktoś szybko??

 

Jeszcze wczoraj ja widziałem.Poczekaj chwile,jutro,pojutrze może wskoczy na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item124215681_super_prze...ano_alivio.html Takie cudo kupiłem w końcu za 15 zł.

No cena niezła i trochę śmierdząca ;) Ciekawe czy to będzie faktycznie ten model - może to będzie jakieś ALIVIO sprzed kilku lat. Jak dojdzie daj znać co ciekawego dostałeś :( A tak wogóle to lepiej przed zapłatą wypytaj na wszelki wypadek od jakiego czasu ma tą przerzutkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, gdyż cena nie zależy od sprzedawcy, lecz od kupujących. Mam nadzieje, że będzie to coś przyzwoitego. Spytam sie o model przerzutki teraz. Rzeczywiscie brak real foto to spory minus który również zaniża cenę, ale ten sprzedawca ma dużo pozytywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz opcje za pobraniem.Troche wiecej zapłacisz,ale po podpisaniu sie na liscie /nie płacąc jeszcze/u listonosza otworz i sprawdz co to.Jesli bedzie coś nie tak zaklej szybko i oddaj listonoszowi.

Wiekszosc listonoszy na to nie pujdzie,ale takie jest twoje prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...