Skocz do zawartości

[koła] jakie kółka?


Makak

Rekomendowane odpowiedzi

stoję, przed zakupem nowych kół do mojego mtb, znajomy polecił mi alexrims ace18 na piastach novateca (2 koła - ponad 200zł), ale szczerze mówiąc wolałbym kupić coś tańszego. jakie piasty i obręcze polecacie dla nieprofesjonalnego rowerzysty (tak, żeby pojeździć na nich rekreacyjnie i żeby długo mi służyły). myślałem o piastach alivio (są tanie), ale nie wiem czy warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest komplet na kół na pasitach deore za 200zł można by zaryzykować , a te co podałes na ace 18 i novatecu to chyba nie podan 200 tylko ponad 300 jak coś dolicz szprychy i zaplot to nawet oże pod 400 podejdzie tak na oko licze.

 

sory za błędy ręce mi sie plonatją na klawiaturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wookie jakie to by sie w alivio nie zmieścił ? przjerzyj allegro za 200zł masz komplet na deore , co prawda obręcz jakaś marna tam jest no ale za taką cene czego więcej chcieć

 

Sam sie nad takim kompletem zastanawiam bo miałem brać coś lepszego ale troche szkoda kasy bo jeżdże też amatorsko , może ktoś jeździ na bodobnym albo miał do czynienia z tym ? ile takie koło może wytrzymać? mowa o tych deore za 200xł kpl z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tłumaczę. piasty novatec załatwia mi kolega (rowerzysta korzystający z klubowego rabatu na części :P ) za 50zł sztuka, obręcze mam okazję kupić również za 50zł szutka, do tego faktycznie muszę doliczyć szprychy, ale zaplot mam gratis :) oczywiście do wszystkiego muszę dokupić jeszcze kasetę i prawdopodobnie nowy łańcuch.

 

jeśli chodzi o mój budżet, to stoję przed dwoma porządnymi wydatkami, a nie mam jeszcze stałych dochodów. mianowicie muszę kupić sprzęt alpinistyczny (i to jest mój priorytet), a to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. w rower chcę zainwestować dodatkowo, gdyż miałem wypadek i wymaga remontu (:/) , stąd też chcę na niego wydać jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie uwazam, ze wszystkie poczynione na kolach oszczednosci z czasem sie mszcza. ta vuelta w sumie jest dwukomorowa, wiec powinna dac rade.

jak potrzebujesz pod nakrecany wielotryb to tu masz remerxy: http://www.allegro.pl/item124592320_kolo_2...bkozamykac.html

oczywiscie nie jest to zadna rewelacja, ale za 2x55zl+11zl(przesylka)=121zl masz komplet kol. rekreacyjnie uzywane bez szalenstw powinne kilka lat wytrzymac. moj znajomy jezdzi i sobie chwali. oczywiscie nie bedzie to zadna rewelacja (szczegolnie wagowa), beda nawet nieco slabsze od omawianych tu wczesniej zestawow, ale cena jest bardzo atrakcyjna, a same kola powinny dac rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...