Skocz do zawartości

[piasta] którą wybrać?


Mr0wa_1991

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat: nie wiem którą piaste wybrać. Waze 75 kg lubie jazde w terenie i po asfalcie. No i nadszedl czas na zmiane osprzetu. Niestety musze wymienic tez piaste. Myslalem o Deore ale kolega polecal mi Sram 7.0. Mam obrzecz na 36 szprych i 100 zl limitu. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz zmienic jedna pisate czy obie? Jesli jedna to znajdzie sie cos dobrego w miare ,ale jesli chcesz obie to moim zdaniem te Sramy beda dobre

 

Ale bedziesz musial troche poszukac i nie wiadomo czy znajdziesz. Na przod da sie kupic ,ale na 32H wiec raczej odpada. Z tylem juz gorzej...

 

Mowie o sytuacji na allegro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz zmienic jedna pisate czy obie? Jesli jedna to znajdzie sie cos dobrego w miare ,ale jesli chcesz obie to moim zdaniem te Sramy beda dobre

 

Ale bedziesz musial troche poszukac i nie wiadomo czy znajdziesz. Na przod da sie kupic ,ale na 32H wiec raczej odpada. Z tylem juz gorzej...

 

Mowie o sytuacji na allegro :D

No najpierw tylnia zeby jakos jezdzic... Potem pomysle nad przednia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bebenek ma byc pod ile biegow? W cej cenie mozna juz cos znalezc ,ale zazwyczaj pod 32H ,mozna kupic nowego SRAMA 7.0 na tyl 69zl ,ale pod 32H i kasete 8/9 rzedow

Pod 21 biegow. No wlasnie tez juz probowalem znalezc srama 7.0 pod 36 szprych i jakos nic nie znalazlem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod 21 biegow. No wlasnie tez juz probowalem znalezc srama 7.0 pod 36 szprych i jakos nic nie znalazlem ;)

 

Bebenek pod 21 biegow bedzie ciezko znalezc :) Widocznie kaseta ma byc 7 rzedowa. No to moze w sklepie rowerowym Ci cos poradza tanszego i dobrego ,a reszte odlozysz ,albo przeznaczysz na cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tylnej deore, zywotnosc ich bembenkow jest juz chyba ponura legenda.

 

stary...nie zasmucaj mnie :[ ;( ja mam deore na tył i to jest chyba prawda bo w tylnim kole jak pedałuje strasznie mi coś strzela, regularne cyknięcia...doprowadza mnie to do białej gorączki :/

 

przedniego nowatecka też ci odradzam, sam taką mam i ma luzy już sporawe, jak hamuje przodem to mi się koło na lewo przegina ( wina tarcz )

 

jak bym miał kupować piasty to na bank nie będe na nich oszczędzał bierz LXy albo XT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary...nie zasmucaj mnie :[ ;( ja mam deore na tył i to jest chyba prawda bo w tylnim kole jak pedałuje strasznie mi coś strzela, regularne cyknięcia...doprowadza mnie to do białej gorączki :/

 

przedniego nowatecka też ci odradzam, sam taką mam i ma luzy już sporawe, jak hamuje przodem to mi się koło na lewo przegina ( wina tarcz )

 

jak bym miał kupować piasty to na bank nie będe na nich oszczędzał bierz LXy albo XT

 

ściagnij te uszczelnienia z przedniej piasty i dobij młotkiem łożyska i luzy powinny zniknąć, tylko musisz wyczuc żeby piasta luzu nie miała a kręciła sie swobodnie.

po takim zabiegu to wydaje mi sie ze nie ma szans żeby tam powstał jakis luz, nie ma chyba na czym sie ten luz zrobic tak mi sie wydaje ;)

 

a tak wogóle to jak rozkrecam pokolei niektóre części roweru, to konstrukcja tego wszystkigo jest prosta jak świński ogon, za co oni chcą tyle kasy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...