Loczeski Napisano 17 Marca 2016 Napisano 17 Marca 2016 Siema. Zamaniło mi się że może warto spróbować sił w kolarstwie górskim. Oczywiście nie musi być to ten rok, chcę zacząć trenować właśnie pod kątem tych zawodów na ile czas pozwoli. Przechodząc do sedna, jakie treningi są najlepsze ? Jazdy pod górki, dystansowe, więcej lasów, terenów co jest najbardziej istotne ? Rower Specialized Rockhopper SL Comp na ramce 17 odnajdzie się w tej dyscyplinie?
qamian Napisano 17 Marca 2016 Napisano 17 Marca 2016 Każdy rower się odnajdzie, pytanie co chcesz na tym wyścigu osiągnąć - czy też jedziesz tylko dla przyjemności. W przypadku XC ważne jest budowanie bazy i wytrzymałości, bo jak to kiedyś ktoś powiedział: „na maratonie masz zawał przy jedynym podjeździe na trasie - na cross country taki zawał czeka Cię na każdym okrążeniu)”. Ile masz lat, czy jeździłeś wcześniej, ile czasu na to możesz poświęcać?
Root Admin Mieciu Napisano 17 Marca 2016 Root Admin Napisano 17 Marca 2016 Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.