Skocz do zawartości

[evans cycles ltd] zakup roweru


gdy

Rekomendowane odpowiedzi

witam 

przymierzam się małymi krokami do zakupu przełajówki . zainteresowała mnie oferta  sklepu Evans. z tego co się zorientowałem to niestety nie wysyłają do PL . ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść albo przeskoczyć ? z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

z tego co się zorientowałem to niestety nie wysyłają do PL

 

Słabo się orientowałeś. Jak najbardziej wysyłają, z tym że nie cały asortyment.

 

Niektóre marki - np Norco - w/g umów dilerskich z Evans Cycles nie moga być bezpśrednio wysyłane poza obszar dilerski, czyli tu UK.

 

Można to obejść za pomoca pośrednictwa tak komercyjnego jak i prywatnego.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo się orientowałeś. Jak najbardziej wysyłają, z tym że nie cały asortyment.

 

Niektóre marki - np Norco - w/g umów dilerskich z Evans Cycles nie moga być bezpśrednio wysyłane poza obszar dilerski, czyli tu UK.

 

Można to obejść za pomoca pośrednictwa tak komercyjnego jak i prywatnego.

 

Szacunek...

I.

 

Jeśli pokazuje się w ofercie jak przeglądasz z Polski, to wysyłają. Ja u nich kupiłem Search S2. Ciekawe było to, że to był jedyny model Norco jaki widziałem w sklepie (inne widoczne były dopiero jak się jawnie przełączyło swoją lokalizację na UK). Nawet w Q/A (zapytania dotycżące tego konkretnego modelu) ktoś pytał czy wysyłają do Danii, to mu odpisali że nie.... No ale cena była na tyle kusząca że zaryzykowałem i jakoś nie odmówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Bardzo to ciekawe co piszesz, bo ja właśnie Search'a pomagałem do Polszy ciagnąć.

 

Evans powiedział że bezpośrednio nie wyslą ale przez adres w UK jak najbardziej...

 

Może coś sie zmieniło ostatnio...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh Ujnia Europejska i jej wolny przepływ usług i towarów.

 

Jest jeszcze polityka dystrybutora - ja np. kupowałem speca u dealera z Warszawy - i powiedział, że nie mogą mi wysłać - mogą mi przywieźć. Podobno Specialized w ogóle nie pozwala na sprzedaż wysyłkową (ani w Polsce, ani w Czechach - pytałem też u nich).

 

Cannondale do Polski Evans wysyła bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...