Skocz do zawartości

[opony] szybkie na asfalt


HexagonV6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i za razem to mój pierwszy post wiec sie przywitam :blush:

 

No to dobra przejdzmy do sedna zeby sie nie nudzilo... (Dodam, ze przeczytalem juz chyba wszystkie posty o oponach do roweru :034: )

Chce sobie sprawic opony na asfalt mam kola 26 i rower Kross hexagon v6 wiec chyba nie wiem, ale szerokosc 1,75 bedzie odpowiednia... czy moze mniejsza... ?

Czy ktos moze mi doradzic jakie opony mam wybrac jezeli w 99% smigam po asfaltach ?

Chce na nich miec szybka jazde bez oporow... wiecie o co chodzi chce opony zeby szybko jezdzic na rowerze...

no ja mam gorala wiec nie wiem czy nie bedzie problemu wiec wiecie... :unsure:

Ok to czekam na sugestie co kupic ?

 

EDiT:

 

Mam troche moich propozycji...

KENDA Continental Travel Contact

 

RUBENA V66 FLASH 1.75

 

k-rad ?

 

khan ?

 

No, ale mowcie mi moze inne propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja równierz poszukuję takiej opony choć trochę więcej jeżdze po lekim terenie ale mam dosyc hałasu i dużych oporów po wyjechaniu na asfalt . Zainteresowałą mnie właśnie opona KENDA Continental Travel Contact wydaję byc sie idealna do takich celów ale wolałbym posłuchać zdania bardziej doświadczonych :P

 

Znajomy ma podobna opone nie znam niestety modelu ani firmy, ma problem ponieważ opona gdy jedzie na rowerze rozpłaszcza się i klockami z brzegu stawia duże opory i nie jest to problem w napompowaniu ?

 

Może ktoś wie jak zachowuje się ta własnie opona KENDA Continental Travel Contact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kendach jeździ się świetnie. Ja sam mam kendy 1,5 na przód i 1,75 na tył i czuć potężną różnicę na asfalcie w porównaniu z typowo górskim bieznikiem przy oponach 26x2,1. W teren jednak nie polecam, szczególnie na mokre leśne dróżki. To jest jak jazda na sankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...