Skocz do zawartości

[Piasta]


Ptaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam dylemat miedzy piastami nie wiem czy wybrać Novateca za 80 zł czy Dartmoora X-Rolls za 100 zł powiedzcie ktora jest mocniejsza wytrzymalcza i takie tam a moze polecicie mi cos w okolicach 100 zł na przód

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Ja bym brał Novateca. Są bardzo dobre opinie o tych piastach. Jeżeli składasz koło to różnice możesz zainwestować w lepszą obręcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje Novateci maja 4316km i nie maja żadnych luzów, przód jakby troche cieżej sie toczy niz na początku ale nie wiem czy to nie przez to, ze miałem bardzo mocno zamykacz ścisniety i sie łozysko moze troche docisło, bo ostatnio jak sciagałem koło jakis tydzien temu to było normalnie, a potem zacisnąłem mocno zamykacz i teraz cieżej chodzi, dzisiaj sciagne koło i zobacze jak jest.

 

na pewno z mojej strony moge polecić te piasty, tylko rozebrałem ten uszczelniacz i sie tak zastanawiałem, gdzie kupic w razie czego takie łożyska i jak je wymienic, bo ono jest chyba wbite do środka a nie bardzo jest o co sie zaczepic zeby je wyciagnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...