Skocz do zawartości

[przerzutka tył] Co wybrac do Streetu badz XC?


Pisario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkch. Na codzien jezdze w XC badz tez Street. Chce kupic przerzutke do takiego wlasnie zastosowania. Oczywiscie chce wydac nie duze pieniadze na to :lol: zastanawialem sie nad Alivio - Shimano badz Shimano Deore LX badz po prostu Deore z dlugim wozkiem. Prosze o porade, bo z tego co zauważyłem przynajmniej na allegro te 3 wymienione przeze mnie bywają w podobnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sora dobrze sie sprawdza z krotkim wozkiem ale u ciebie nie podpasuje pod ten dziwaczny wynalazek Shimnowski ;].

 

Czy Deore jest sprzetem z wyszej polki coz watpie ;] , glownie po piastach ale to tez mniejsza z tym , szczerze powiedziawszy chyba bym nawet Alivio zakupil bo tez bedzie dobre i roznica cenowa nie wielka bedzie miedzy Alivio/Deorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Sora nie będzie odpowiednia to bierz Alivio nie różni się zbytnio od Deore wiem bo miałem i w sumie chodzą podobnie do siebie te dwa modele, a są osoby, które przeszły z alivio na deore i żałują - alivio czasami lepiej wychodzi (mówię o modelu 2005).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam i uzywam od 4000 km modelu 2005. po 2000 km zmienilem kolka (bbb rollerboyz) bo tamte mialy astronomiczny luz. chwale sobie 2005. 2006 dotknac nie zamierzam, ale bardzo mi sie nie podoba pomysł z zwiekszeniem liczby zębow na kółeczkach. obstaję za 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...