Skocz do zawartości

[piast] dobra to jest piasta ?NS


kefas

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam okazje kupic kolo tylnie na piascie -Northshore Coster na 4 lozyskach maszynowych, problem w tym ze nie wiem czy to jest dobra piasta ,i czy wytrzyma street ,dirt lekki freeride

co sadziecie o tej piascie ? psuje sie szybko albo lapie luzy?

 

z gory wielkie dzieki

pozdrawiam bikerow

<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rower na tej piascie. Aktualnie chce go sprzedac. Po pierwsze to piasta jest na 2 łożyskach maszynowych ( jesli mowa o osi 10mm ). A co do tej piasty to oczywscie ze wytrzyma, do tego jest stworzona. Ja polecam jak najbardziej. :)

 

 

to mowisz ze na tej piascie mozna golac, ne powinna zlapac jakis luzow albo uszkodzic sie w jakis sposob ,bebenek i te ######y ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o luzy to nie masz sie czym martwic. Piasty NS sa znane z tego ze maja b.dobre łożyska ktore nie lapia luzow. Zacisk tez jest bardzo dobry- tzn bardzo dobrze trzyma kolo . Jesli chodzi o bebenek, to nie slyszlem ani dobrych ani zlych opinii, ale zakladajac ze łozyska dobre i zacisk to i zapewne bebenek tez. Nowa piasta kosztuje w granicach 189zl wiec cudow sie od niej nie spodziwaj, bo sa piasty o wiele lepsze takie jak DT czy Tioga ale one kosztuja 3-4 razy wiecej. Ale i tak mysle ze warto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 255 kupisz cerita dt pod tarcze bez zacisku jak cos a co do NSa to jak mialem kupic pisate na maszynach do 200zł to walseni jego bym kupil dobre opinie slyszalem i czytalem ale w koncu dostalem troche ekstra kasy za stare graty i kupilem cale tylnie kolko na dt :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...