Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem moja chluba z tegorocznej nauki jazdy na dwóch kołach była uzasadniona.

 

 

No to teraz czekamy kiedy zaczniesz jezdzić na jednym kole? Powodzenia...

Btw. mi dalej nie wychodzi... ale Otb mam opanowane jak mało kto :laugh:  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beskid hamuj ze słowami, bo gamoń to Cie zrobił. Jak masz coś do mnie to pisz na PW. A tu miałeś dać szczere słowo autorowi tematu, a nie mi.

 

Jak będziesz nadal robił to co robisz to będę reagował w inny upierdliwy sposób. Na PW nie piszę bo to co robisz wk...a nie tylko mnie. Jeśli nie masz ochoty wnosić tutaj "słowa pisanego" tylko obrazkowe to w jakim celu w ogóle się odzywasz. Wycieczka w stronę mojego ojca świadczy kolego o Tobie i o tym co sobą reprezentujesz. Można to było inaczej załatwić.

 

@Mieciu jak jesteś taki wrażliwy na słowo "gamoń" to bież się do roboty i strofuj też innych. Bo tak mam wrażenie, że zwyczajnie "znalazłeś sobie ofiarę". I jak usuwasz mój post to łaskawie usuń też ten dotyczący mojego ojca bo nie życzę sobie aż takich wycieczek. Tym bardziej od kogoś reprezentującego taki poziom. Jak robisz to co robisz bo ktoś się obraził to rozumie ale jak jest inaczej to już zaczynasz za bardzo "cenzurować" wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Jak będziesz nadal robił to co robisz to będę reagował w inny upierdliwy sposób.

 

Nie trzeba - ja już się przyjrzę tej radosnej twórczości :devil:

 

 

 

Jeśli nie masz ochoty wnosić tutaj "słowa pisanego" tylko obrazkowe to w jakim celu w ogóle się odzywasz.

Ja zapewniam, że następne spamowanie będzie skutkowało nałożeniem moderacji;

 

 

Mieciu jak jesteś taki wrażliwy na słowo "gamoń" to bież się do roboty i strofuj też innych

moim zdaniem nie poszło o słowo "gamoń" tylko o sposób przedstawienia swojej racji. Doskonale Cię rozumiem - ja też mam alergię na nabijaczy postów, ale nie piszę że mnie ktoś wkur... czy że ja mu wpier... bo umówmy się - wykropkowane przekleństwo to nadal przekleństwo, a nasze zasady wykluczają bluzganie na forum ;)

 

To tyle gwoli porządków...

 

W kwestii rowerowej pasji - Sol ma rację - wciągnie Cię to chłopie i będziesz z wywalonym jęzorem dyszał na widok sklepu rowerowego. Kup sobie damkę i na tym poprzestań ;)

ja do tej pory nie kupiłem sobie canoe bo zawsze trafi się jakaś okazja. Np ostatnio kupiłem dziadkowi z pieniędzy na canoe rower ze wspomaganiem elektrycznym. Dziadek rowerowo odżył i już się ze mną umówił na północny odcinek Green Velo na wiosnę. Rocznik '28... Mam jeszcze coś dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...