Skocz do zawartości

[korba, przerzutka tył i przód, kaseta] Co o tym myślicie ?


swieca91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio postanowiłem wymienić napęd, niestety nie zrobię tego na raz ponieważ na razie mnie nie stać, ale jak wymienię część to sprzedam stary osprzęt i kupie znowu coś nowego.

 

Na razie postanowiłem wymienić :

- Przerzutki (przód = DEORE LX FD-M580 ty ł= DEORE LX)

- Korbę (Truvativ X-flow [przełożenia 42, 32 ,22] )

 

Na razie na tyle mnie stać :D nie jest tego za dużo ale niestety swoje kosztuje :)

Z tyłu mam kasetę 8 rzędową i mogli byście mi powiedzieć czy ta kaseta nie będzie przeszkadzać przerzutkom ? :D

 

A jeśli macie jakieś pomysły w jaki sposób można by było zaoszczędzić trochę kasy nie tracąc na klasie osprzętu że tak to ujmę to piszcie :)

 

Zaproponujcie mi jeszcze jakieś miłe :033: piasty do przodu i do tyłu. Obręcze mam z 24 szprychami :huh:

 

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrecz 24 sprzychy ? Oj to nie watpie zeby w obrej cenie takie piasty znalazl.

 

Osprzet ok , moze korbe bym wzial STX o ile sa jeszcze , toretycznie przod mogla by byc Deorka ja tam wieksze roznicy nie widze miedzy nimi , a dzialac z 8 bedzie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość BarteX88

Na razie nic nie kupuj. Jeśli wymienisz Korbę, Przerzutki i Kasetę a łańcuch będzie stary (rozciągnięty) to na pewno zniszczy Ci cały nowy napęd. Sam tak zrobiłem i była to złudna oszczędność :) . Lepiej kup do tego łańcuch najtańszy Np. Deore kosztuje 48 zł. A co do biegów to LX obsłuży mniejszą ilość, bo więcej niż 9 to na pewno nie ale 8 spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...