Skocz do zawartości

[naped] przeskakiwanie


Oktanek

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

mam problem z napedem z solutionie....przebieg napedu to troszke ponad 2kkm.. przeskakuje głownie na 2 najmniejszych trybach....moje pytanie brzmi...czy naped mogł zostac wykonczony w przy tak malym przebiegu??

jakies sugestie co z tym fantem zrobic?? pomoze wymiana samego lancucha?

 

zapomnialem dodac ze lancuch to shimano IG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był smarowany?

Przerzutka jest dobrze wyregulowana?

Daj może fotę zębatek.

Nie możliwe, żeby przy tak mały przebiegu skakał.

smarowany regularnie TT+ i CC

 

koles na przegladzie gwarancyjnym ktory wypadl po 1kkm powiedzial ze lancuch do wymiany....tylko czy to mozliwe ze po 1kkm ?? dziwna sprawa...

 

przy takim przebiegu to wydaje mi sie ze jest to kwestia wyregulowania :wink:

tak a wyregulowania czego??

 

wszystko jest jak powinno byc a przeskakuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwsze wymiany w solutionie zrobiłem po 2 tyś km wymieniłem kasete na lx i dałem łańcuch sram pc58 . montowany seryjnie wymysłsh w solutionie pada bardzo szybko .jaknie wymieniłeś łańcucha po 1 tyśkm( tak jak ja) to zajechałeś tą tandetna kasete.... w solutionach tak jest i tyle ...

 

teraz wymiana lańcucha tylko pogorszy sprawę .....

nowa kaseta iłancuch najlepiej pc -58 i kaseta sram 5.0 -ja tak miałem i było ( jest w zimówce) super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam z tym problem. Kaseta sram 5.0. Na niektórych zębatkach porobiły się zadziory. Materiał od lewej strony jeśli patrzyma prosto na zęba się odkształcił. Niewiem czy to spiłować, czy dac sobie spokój i kupic od razu nową kasetę ? Zdjęcia na razie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem zdjecie....nie najlepsze ale cos widac....bardzo nie podobaja mi sie zebatki na trybie 2 liczac od dolu.....tak mi sie moze wydaje ale wyglada to na to ze sie kilka posypalo :eek: :eek: :eek:

 

dodam i powtorze ze kaseta i lancuch maja za soba niewiele ponad 2kkm....co o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bym probowal reklamowac. Za maly przebieg zeby sie zeby w taki sposob posypaly. Jesli reklamacja nie pomoze to trza wymienic razem z lancuchem. W swoim starym gracie tez mam ubytki w kilku zebach, ale przy korbie. Jesli kolega ma taka moc ze powylamywal zeby z tylu to moze przod tez jest tak skatowany, ze nowy lancuch nie wskoczy na swoje miejsce? I wtedy zrobi sie problem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bym probowal reklamowac. Za maly przebieg zeby sie zeby w taki sposob posypaly. Jesli reklamacja nie pomoze to trza wymienic razem z lancuchem. W swoim starym gracie tez mam ubytki w kilku zebach, ale przy korbie. Jesli kolega ma taka moc ze powylamywal zeby z tylu to moze przod tez jest tak skatowany, ze nowy lancuch nie wskoczy na swoje miejsce? I wtedy zrobi sie problem :(

z bólem stwierdzam ze takiej mocy to nie mam :( a szkoda;)

 

wyczyszcze kasete i bede probowal reklamowac ....tylko niezbyt mi sie to usmiecha bo chyba od reki tego nie uznaja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...