Skocz do zawartości

[sakwa] na nowe rower ,nie pasuje...


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) mam parę   sprzętu z starego roweru i nie pasuje mi do nowego , np. mam jak nową sakwę na kierownicę ,ale mocowanie/uchwyt jest za małej średnicy ,nie pasuje kierownica  za gruba , i się zastanawiam co by można z tym zrobić bo ciężko jest dokupić inny a i odsprzedać sakwę to nie wiem czy się uda a jest jak nowa , może podpowiecie i jakieś pomysły bo nie mam na razie żadnej koncepcji .. 

 

IMAG3492.jpg

IMAG3498.jpgIMAG3505.jpg

IMAG3498.jpg


I jeszcze jedno pytanko :)  kupiłem płyn do napełniania dętek  przed przebiciem uszczelniacz , w  nim pisze w instrukcji żeby wykręcić wentyl i  napełnić dętkę zakręcić wentyl i napompować, a ja mam dętki z zaworem presta , to jak to zrobić ? nie wiem jak je wykręcić czy można tak jak są czy w nich się nie da?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę 2 opcje:

1. Jeśli różnica średnic nie jest zbyt duża, to powiększyć otwory w obejmach np. pilnikiem

2. Dokupić nowy uchwyt typu Click np:

http://sklep.ottlik.pl/product_info.php?products_id=1636

http://www.barabike.pl/pl/p/Mocowanie-uchwyt-do-kosza-przod-klik/3056

tylko upewnić się, że będzie pasował na Twoją kierownicę (bo na stronie nie wiedzieć czemu nie podają średnicy otworu pod kierownicę)

Co najwyżej będziesz musiał zrobić w sakwie nowe otwory do przykręcenia uchwytu gdyby w nowym nie trafiały na stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki szukałem takich uchwytów i jakoś nie mogłem znaleźć :002: , wyglądają na zdjęciach identycznie jak ten mój ,spróbuje swój  jakoś delikatnie powiększyć rozpiłować ten otwór a jak zepsuje to widzę że zawsze można dokupić nowy. No szkoda że nie podają średnicy . jak dobrze pomierzyłem to . kierownica ma średnicę 3cm 5mm  a  uchwyt ma 2cm,4mm trochę różnicy jest ciała  mało  zostanie :wacko:  .

 

 

----

 

A jak jest z tymi płynami uszczelniającymi do dętek , jak się ma preste to da się go jakoś zastosować…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...