Skocz do zawartości

[przerzutka tył] Którą wybrać do skakania?


lenoxs

Rekomendowane odpowiedzi

Moja stara przerzutka się rozleciała i przyszedł czas na zakup innej. Skacze w dircie. Mam pare propozycji ale nie wiem którą wybrać.

1 - mój kolega chce mi sprzedać do Deore XT z długim wózkiem. Była używana bardzo krótko i jest w stanie idealnym. Kupił bym ją na pewno tylko nie wiem czy wytrzyma mi długo, szczególnie że jest z długim wózkiem.

2- znalazłem w internecie taką ofertę link. Jest trochę porysowana, ale za to ma krótki wózek.

3- trzecia oferta to przerzutka SHIMANO ACER(link). Tą bym kupował nową i ma krótki wózek.

 

Tak więc proszę poradźcie mi jaką mam wybrać. Która będzie się bardziej nadawała do skakania i dłużej wytrzyma. Wiadomo że xt jest lepszy o klase od acera i na dodatek acer ma słabe sprężyny. Więc czy deore XT z długim wózkiem będzie lepiej naciągać łąńcuch przy skokach od przerzutki acera?? I czy wogóle xt z długim wózkiem nadaje się do skakania bo ta od kolegi to jest na 100% sprawna (2 oferta).

 

Bardzo proszę o wasze rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acera nie ma krotkiego wozka - ma gigantyczne koleczka , sprawia wrazenie jedynie ze ma krotki wozek.

Osobiscie nie bralbym XT wlasnie ze wzgledu na dlugi wozek.

 

Jesli juz to Sora ( ok 65 zl ) pod 8 jak cos wiecej lub lepszej klasy to Tiagra ( po 80-90 zl widzialem ) badz 105 ( po 100 bywaly ale srednio ok 150 zl ).Wszystkie trzy mialem , osobiscie wzialbym Tiagre bo dzialal nieco lepiej jednak od Sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...