Skocz do zawartości

[suport] wymiana - wymiary i zalozenie


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was misie kolorowe, jak mnie tutaj dawno nie było, z rok jak nie lepiej, chociaz ostatnio coraz czesciej, moze wroce do dawnej formy, ale przejdzmy do tematu,

 

bieg czasu i bieg kilometrow zmusily mnie do wymiany pakietu, jak sie domyslacie ze starego na nowy :glare:

 

otóż mam to wszystko na kwadraciku i tutaj pytanie no1. co potrzebuję do zdjecia korby oraz do wykrecenia suportu z ramy.

no2. rozmiar nowego suportu rzeczjasna taki sam, tylko jak sprawdzic jaki jest stary? pomiar po dlugosci od poczatku mocowan do konca?

 

I oczywiscie moi drodzy specjalisci co polecacie, wyczytalem ze może kinex ? inne ?

 

z gory dzieki,

 

szerokosci wam zycze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz do zjecia korby ( ok 8-9 zl ) klucz do wykrecenia pakietu ( 10-15 zl ) , znajdziesz na Allegro.

 

Tak zmierz dlugosc osi na pewno , najlepiej wez suport ze soba jesli nie masz oznaczen na 99% miski ang ale nigdy nie wiadomo ( napisz moze jaka rama ).

 

A suport coz ja bym wzial cos z Shimano , XT sprawowal sie bdb , ale Kinex rownie dobrze sobie da rade i sie nie przeplaca , jak padnie kupi sie nastepny bo nie majatek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...