Skocz do zawartości

[600 na sprzęt z decathlonu] co najpierw wymienić


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 tydz temu kupiłem poniższy rower uzywka 2 letnia.

http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/revel.3.disc/9167/49306/#specifications

 

zakładając konto w BOŚ mam kupon na wydanie 600 w decathlonie.

 

co na pierwszym miejscu byście wymienili. na co dokładnie wydac pieniądze rozsadnie. niestety amortyzatory sa tam okropnie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchetniej amor ale tam mały wybór wiec odpada. Z hamulca jestem zadowolony ;) tZn hamuje dobrze. Mam cholernie twarde siodełko ale to chyba standard ;) zastanawiam sie nad zamiana przerzutki tył na 9 rzędów to i manetki bym musial

jak przeglądam stronę decathlonu to tam bieda. móglbym wziąc przerzutki deore albo alivio na tyl na 9 rz ale klamkomanetek pod to nie widze więc musiałbym za gotówkę dokupić.  jedynie hamulce chydraulika jest. czy tarcze od moich mechanicznych sie nadadzą? jak kupie chydraulike to i tak klamkomanetki będę musiał zmienić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak hamulce Hydrauliczne to tarcze się nadadzą, tylko w decu chyba mają komplety zacisk+plus tarcza. Oczywiście, obowiązkowa wtedy jest wymiana klamkomanetek na same manetki. Ogólnie za te 6 stów w tym sklepie imo lepiej kupić jakiś ciuch, buty i pedały spd, albo jakieś akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo z ta sprzedażą dobry pomysł :) 

no to na allegro go wystawie :)


Tak jak hamulce Hydrauliczne to tarcze się nadadzą, tylko w decu chyba mają komplety zacisk+plus tarcza. Oczywiście, obowiązkowa wtedy jest wymiana klamkomanetek na same manetki. Ogólnie za te 6 stów w tym sklepie imo lepiej kupić jakiś ciuch, buty i pedały spd, albo jakieś akcesoria.

czemu oddzielnie trzeba same manetki przy hydraulice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak rozdzielisz klamki i manetki które masz? Hamulce hydrualiczne to jest organizm zamknięty, w którym jest klamka z tłokiem, przewód i zacisk. A w tym co masz klamka pociąga linkę, więc automatycznie wymiana klamkomanetek na manetki jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te twoje STEFany to chyba największe gówno jakie jest więc warto wymienić też manetki. 

 

Co do klamko manetek to proszę http://www.centrumrowerowe.pl/czesci/hamulce-rowerowe/hamulce-tarczowe-hydrauliczne/p,hamulec-tarczowy-alivio-br-m4050-okladzina-zywiczna-shimano,450279.html?skad=googlepla&gclid=CjwKEAjwh6SsBRCYrKHF7J3NjicSJACUxAh7kKH0iD7CYn8KDlIunKG3RHzx8KKHGDqzScEv5yB8pxoCmbvw_wcB

ale również bardziej polecam opcje oddzielną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was przyszła informacja, że bon jest już do zrealizowania? Dostałem jednego meila z bonem i informacją, że będzie on aktywny w pięć dni roboczych. Ten czas miną, ale nie dostałem  jeszcze potwierdzenia, więc nie wiem czy jest już aktywny?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...