Skocz do zawartości

[licznik] z pomiarem wysokosci i kata nachylenia.


dejot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to ten licznik jest przebajerowany... Powinni dodać jeszcze wiatromierz byłoby prawie jak w samolocie :) Tyle opcji raczej będzie rozpraszać bo zanim się dokopiesz do tej co chcesz to godzina minie :wink: Lepiej jakąś Simge kupić wyjdzie taniej i lepiej wg mnie :wink: Zreszta to jest ino moja skromna opinia rób jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem tak powiedzieć ale nie wiedziałem jak to ująć :)

 

Jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego i podejrzewam że w tym przypadku tak jest. Jeśli miałby ok6 funkcji to z tą ceną mógłbyś liczyć na sprawne działanie systemu bezprzewodowego ale w takim wypadku nie będzie Ci ten licznik służył. Tak jak powiedział KhaH, kup sobie jakąś sigmę -reklamować już nie muszę (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat nachylenia jakos sobie tlumacze... jakis tam zyroskopik i joł ale wysokosci... za cholere...

 

Pomiar wysokości jest na podstawie ciśnienia atmosferycznego, a właściwie jego różnic.

Wyjeżdżając w trasę ze znanej wysokości kalibrujesz licznik, a potem on na podstawie zmian ciśnienia oblicza wysokość.

W tym sprzęcie to raczej bajer, niż przydatna funkcja, błąd pomiaru będzie zbyt duży.

Poza tym licznik ten nie ma wcale tak wielu funkcji, bo to co jest w opisie, jak pamięć po wyjęciu baterii, nawet nie jest podawane jako funkcja przez innych producentów.

Wg mnie zupełnie nie warto tego kupować.

 

Jeździłem z kolegą, który ma Polara z pomiarem wysokości, a ja miałem na kierownicy GPS i wskazania różniły się o 100m na trasie z Wrocławia na Ślężę, gdzie całkowity podjazd wynosi niewiele ponad 500m.

Błędy pomiaru na podstawie ciśnienia są więc duże, a Polar to zupełnie inna klasa, więc tutaj nie może być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozsmieszylo :

PREDKOŚC MAKSYMALNA I MINIMALNA (MXS)

Po co komu predkosc minimalna??? Przeciez wiadomo, ze przy starcie zawsze jest 1km/h, albo mniej. Dla mnie caly ten licznik jest bez sensu... Lepiej miec cos co nie bedzie zawracac glowy podczas jazdy i skupic sie na drodze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...