Skocz do zawartości

[przerzutka przód] Down-Swing a koszyk na bidon


pitreeek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przed montażem wyglądało podobnie a jednak się wszystko zmieściło ;P.

 

Istotne jest tylko, by obejma w momencie gdy przerzutka jest ustawiona na odpowiedniej wysokości (pomocna jest naklejka w przypadku nowej przerzutki) nie zasłoniła całkowicie otworu do koszyka. Mi się na styk zmieściły bez konieczności podpiłowywania żadnego. Ale gdyby trochę trzeba było to bym się nie zawahał. Najgorzej jakby mogło wypaść to otwór centralnie pod obejmą :). Najlepiej przymierzyć przed zakupem... choć z reguły może być ciężko z taką możliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcy powiedzcie czy u mnie zmieści się bezproblemowo Down Swing XT M761? Na zdjęciach Acera na najmniejszej zębatce.

 

Zmierz sobie.

U mnie ten model XT jest zamocowany na wysokości 142mm licząc od środka osi suportu.

Obejma z plastikową redukcją na 31,8mm ma 19mm, bez redukcji 14mm.

Największy blat mam 48T.

Jeśli masz mniejszy to mocowanie będzie kilka mm niżej.

 

Metody na oko można sobie darować, szczególnie że zdjecia są robione pod pewnym kątem, co wprowadza błąd perspektywy.

Wystarczy wziąć miarkę i wszystko będzie jasne.

U mnie obejma zachodziła lekko na dolny otwór to spiłowałem te plastikową redukcję o 2mm i jest dobrze.

Jakby otwór wychodził na środku obejmy to wierciłbym bez dłuższego namysłu.

Zostałoby po 4,5mm marginesu z obu stron, to nie mogłoby osłabić mocowania, szczególnie że jest dość grube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...