Skocz do zawartości

[koła] Disc Excalibur DH przód i tył


dzadzar

Rekomendowane odpowiedzi

No tak wiem co za obrecz ale jaka piasta i szprychy ? Nastepny razem to sprawdz czy wszystko zawarles w poscie ;]

 

 

qrcze juz sie poprawiam:) Piasta tylna MTB QUANDO KT DISC BRAKE, szprychy czarne ANODYZOWANE CNSpoke

 

a przod Piasta przód SHIMANO Deore M475 DISC BRAKE, Szprychy czarne nierdzewne RICHMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, czy Wy też spotkaliście z opinią, że te obręcze (Vuelta Disc Excalibur DH - dokładna nazwa) często się po prostu łamią ???? Ja już często słyszalem takie słowa. Wiem, że ta obręcz jest jedną z najtańszych do "grwatitacji" ( gdzieniegdzie można samą obręcz znależć za 55 zł - DOBRA CENA ! ), ale jak dobrze słyszałem, ta obręcz ma bardzo cienką granicę wytrzymałości. Chyba, że to tylko brednie .... A zna ktoś tą obręcz w kolorze czerwonym przystosowaną do v'ki ???? Mój kolega ma - nawet niezła. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, czy Wy też spotkaliście z opinią, że te obręcze (Vuelta Disc Excalibur DH - dokładna nazwa) często się po prostu łamią ???? Ja już często słyszalem takie słowa. Wiem, że ta obręcz jest jedną z najtańszych do "grwatitacji" ( gdzieniegdzie można samą obręcz znależć za 55 zł - DOBRA CENA ! ), ale jak dobrze słyszałem, ta obręcz ma bardzo cienką granicę wytrzymałości. Chyba, że to tylko brednie .... A zna ktoś tą obręcz w kolorze czerwonym przystosowaną do v'ki ???? Mój kolega ma - nawet niezła. Pozdrawiam !

 

 

 

ja widzialem tylko czarne albo białe

 

 

 

wookie zaproponuj koło tył do 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartekgib , lol, co Ty gadasz, przy czym ma peknac taka obrecz, bo nie bardzo rozumiem. Wedlug mnie to sa jedne z lepszych obreczy do katu i jeszcze ta cene :D . Osobiscie smigam juz na nich 2 miesiace i obrecza zaliczala juz 4 m dropy, dosc duze stairgapy, niedoloty na dirtach niekiedy i jest tylko w jednym miejscu plaska, ale to od walniecia na plasko w kraweznik, a poza tym nic sie z nia nie dzieje. Kumpel ma ja z prozdu przy sztywnym widelcu i tez sie mu z nia nic nie dzieje. Ja jak najbardziej polecam ;) . Aha, 26" pewnie jest slabsza (pisalem o 24")...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czyli wszystkie te "plotki" się nie sprawdzają. A tak pozatym - wiem, że może to głupie, ale białą wersję tej obręczy uważam za NAJŁADNIEJSZĄ OBRĘCZ ROWEROWĄ SWIATA !!!!!! Poważnie. Z oponą 2.35 wygląda wręcz BOSKO !!!! Ale tylko biała, bo czarna jest jak każda obręcz, czy to ACE 18 czy DM24 od Alex'a. Czyli można ją polecić jak za tą cenę. Pozdrawiam !

 

P.S. Sam wolę ją jak DM24 za 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to malo obreczy widziales ladnych :D

 

Pogloski moze niektore to prawda , ale jezdzi ich naprawde baaardzo duzo i jesli komus sie uszkodzila to bez przesady takie rzeczy sie zdarzaja.

 

Czerwonych z tego co wiem nie robia , moze twoj kolega ma cos innego tym bardziej jak mowa o vce , moze Vuelte Airline jesli juz :].

 

Co 200 zl hmm obrecz Vuelta + DT champnion i piaste moze Novatec sprawdzony i stosunkowo dobry , ewetualnie jak ci starczy shimano XT , kilku znajomych meczylo je i trzymaly sie bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...