Skocz do zawartości

[bezmyślność] Prośba: używaj właściwej lampki przedniej...


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanko, Kolego,

 

Witam uprzejmie, jestem tu nowy i od razu mam prośbę. Zastanów się, czy na oświetlonej ścieżce rowerowej w środku miasta (a niechby i na obrzeżach) potrzebujesz lampki, której inni używają do nocnej jazdy po lesie? Jeśli stać Cię na powerleda, to odżałuj dodatkowe 5 zł, dokup sobie w decathlonie najprostszą diodę i powieś ją po drugiej stronie kiery.

 

Niestety jest to dość typowa sytuacja, że oprócz klientów poruszających się o/po zmroku bez żadnego oświetlenia, mamy i takich, którzy oślepiają nas swoją mega_pro_lampą_gwarantowanych_milion_lumenów_w_trybie_stroboskopowym. Część pewnie robi to z nieświadomości - więc może jeśli niniejsze przeczyta, to przestanie.

 

Czego sobie i wszystkim życzę,

 

pzdr wesoło

Basil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don't mention the war... :icon_mrgreen:

 

W sensie tej wojny "ramy stalowe vs karbonowe" w kąciku szosowym? Oh, spiffy :laugh:  Nie bój nic, nie mam zamiaru (swoją drogą, fajny wywiad i wątek też - thx)

 

 

@ mmisiek9616 - zdecydowanie tak, kosmici są wśród nas :)

 

@ malutki - Kolego, nie chcę nikogo piętnować ani pouczać. Myślę jednak, że w wielu przypadkach wynika to po prostu z nieświadomości, a nie mania reszty świata wiadomo gdzie. Nie jestem jedyny, któremu to przeszkadza. A że oczy już nie te, to może przeszkadza mi bardziej niż innym. Także tego :)

 

pzdr

Basil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ IvanMTB

 

Kolego, no co Ty? Jak nie łapię, jak łapię. No przecież "oh, spiffy" to jest też klasyczny Basil. Nawiązać tylko, prawda,  chciałem do zapoczątkowanego przez Ciebie gdzie indziej wątku w którym też jest trochę "war". Także tego, mniejsza z tym :)

 

pzdr before the war,

Basil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez durnykot, 5 Czerwca 2015 - OT
Ukryte przez durnykot, 5 Czerwca 2015 - OT

Ja tam wole młodziutkie i świeżutkie.  :yes: 

 

 

@up, zależy do czego. Bo nie powiesz że taka starowinka babcia, która dla wnuczka zrobiła by wszystko jest złą kobietą.

 

maiłem na myśli bardziej seksualne podejście do sprawy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez durnykot, 5 Czerwca 2015 - OT
Ukryte przez durnykot, 5 Czerwca 2015 - OT

ale ile frajdy daje nauka takiej " drewnianej królowej" i satysfakcji z faktu że pomagasz jej odkrywać nowe seksualne doznania, potem możesz oceniać jej postępy. Młode chłoną wiedzę jak gąbka wodę i naprawdę nie trzeba dużo czasu żeby taką "wyszkolić".  Po za tym są otwarte i ciekawe różnorakich pomysłów...

 

A Ty odrazu chciałbyś iść na łatwiznę i bierzesz taką "dotartą" 

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...