Skocz do zawartości

[Kółka przerzutki, Sachs Centera] Wymiana - na co?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem (od dobrych 10 lat) przerzutki Sachs Centera. Przerzutka jest leciwa, ale właściwie niezawodna. Nie chciałbym jej na chwile obecną wymieniać. Niestety musiałbym wymienić kółeczka, które właściwie już nie są zębate :-) I tu pojawia się problem... nigdzie nie można już dostać części zamiennych do osprzętu Sachs'a. Niestety rozwiązania Shimano "z paczki" nie pasują. 

 

Czy ktoś może używa jeszcze takiego wynalazku jak Centera i rozwiązał problem wymiany kółek? A może ktoś wie gdzie jeszcze można takie kółeczka dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kółka Shimano nie pasują?

Jeśli tak jest to są zamienniki, np BBB 

 

Ponieważ one mają taki wyrzeźbiony rowek w który wchodzi wypustka z wózka. Na dodatek ta wypustka jest na całym obwodzie kółka. Próbowałem Shimano, ale to nie trafia w odpowiednie miejsce i w efekcie nie da się skręcić wózka, bo ta wypustka trze o kółeczko. 

 

Dodam, że jeszcze jakieś 3 lata temu udało mi się kupić takie kółeczka, za jakieś śmieszne pieniądze. Niestety teraz pamięć o firmie Sachs i ich osprzęcie już całkiem zaniknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...