Skocz do zawartości

[endomondo] Zaczytanie trasy kolegi?


Gość tristan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tristan

Cześć,

 

mam dalszego znajomego, który publikuje na Endomondo trasy, jakimi jeździ. Chciałbym je jakoś zaczytać do mojego telefonu z androidem tak, żeby mnie poprowadził trasą jaką jechał znajomy. Jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tristan

No nie, założenie jest takie, że znajomy jest dalszy i mam go w znajomych i zaczytuję trasę bez nękania go o to. Na podstawie trasy, jaką udostępnił w Endomondo po tym, jak ją przejechał. Rozumiem, że tak się nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy, ale w moim endomondo (na stronie www) raz jest stary widok, a raz nowy. I tu dwa rozwiązania:
1. Widok stary - prosisz o kopię (czyli coś, co Cię nie interesuje).

2. Widok nowy - wchodzisz na ćwiczenie i kopiujesz na swój kalendarz (bez wiedzy i zgody autora, a nawet przy zdecydowanym sprzeciwie).

 

Tu następuje problem. nie bardzo wiem, kiedy włącza sie nowy widok.

Prawdopodobnie musisz być wylogowany i wejść na ćwiczenie (workout) kolegi, a potem się zalogować (ja mam przez FB więc może dlatego działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że na starym widoku (to co pokazałeś) musisz poprosić o kopię danego użytkownika. 

Natomiast kiedy zmienisz: Ustawienia > Zaznacz: Try our cool new workout page -  to wtedy po wejściu w trening kolegi możesz bez problemu skopiować jego trening i zapisać jako swój na swoim profilu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...