Skocz do zawartości

[Obręcze] piasek?


Sixer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki mały problem dotyczący obręczy zdjołem przed chwilą całe koło zdjąlem opone dętkę i sie okazało ze w kole mam piasek (chyba), bo jak poruszam to słysze jakby piasek sobie jęzdził w obręczach nie wiem się jak on tam wleciał,a może to nie jest piasek?? Mieliście coś podobnego?? Pomożcie bo wkurza mnie to podczas jazdy!! :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym stawiał na piaste, bo przecież jak masz piasek w kole to sie dętka przebije. Chyba ze masz obręcze wzmacniane (dwukomorowe) i piasek siedzi w drugiej komorze. Zdejmij opone i sie zorientuj.

Pozdr

 

Tak mam wzmacniane. Wydaje mi się, że jest w obręcze, bo jak ją podrzucam i zakręcam to słysze w obręczach, ale jest tego czegoś coraz mniej (takie odnosze wrażenie) :)

 

Widze, że dzieje się tow innych Salamandrach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam kółka od kellys'a i miałem ten sam problem... Wystarczy zdjąć oponę i opaskę na obręcz, w środku u mnie były opiłki po robieniu otworów na szprychy, wystarczyło je wytrząsnąć, chociaż ten problem pojawiał się co kilkaset kilometrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...