Skocz do zawartości

[ochrona na łańcuch] Jaką kupić?


MaciekBora

Rekomendowane odpowiedzi

No i dla mnie taka opona na widełkach tylnych wygląda badziewnie, ja mam Authorka neoprenówke i sie nie wstydze, sprawdza sie zarąbiście, umyć ją można, rozumiem jak bym miał jakaś zjazdówke, VPS'a, albo dirta to bym sobie zrobił opone bo to hardcorowo wyglada, ale do XC to średnio pasuje takie jest moje zdanie, na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>maki

 

i co z tego ze jest gruba?? nie kumam

 

wg mnie to ze jest gruba to jest zaleta bo jest praktycznie niezniszczalna a zalozeniem tez nie bylo ZADNYCH problemow :D

 

michal

 

Dętka również jest nie zniszczalna i 100rzay lepiej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wlasnie wzialem sie za majsterkowanie. Zrobilem sobie oslonke z dętki, dentke dostalem za free od znajomego (dziurawa) Calosc wyniosla mnie okolo 1 zl :D dętka za free+4 zaciski+kilka kropel kropelki. A jak wyglada? Dla mnie swietnie, mozna by nazwac Oldschoolowo :F Jak tylko bede mial mozliwosc trzasne kilka fotek i wstawie na forum :D

 

Pozdro @ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie najlepiej moim zdaniem z detki(u mnie wyglada to tak. chociaz teraz mam przedluzona jeszcze pod przerzutke. Co do opony to pewnie dobrze sie sprawdza ale nie podoba mi sie zbytnio..

 

jakby ktos sie czepial tych plastikowych oslonek to dawno ich nie mam(to zdjecie bylo robione tydzien po kupnie):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Kadargo zależy kto ma jakie neoprenki, podzielam Twoje zdanie ze "kolorowe neoprenki" wyglądają conajmniej źle, ale ja mam taką : http://allegro.pl/item118064909_oslona_neo...jkszop_com.html

i jestem z niej bardzo zadowolony, ani nie jest strasznie kolorowa i jeszce mi pasuje do koloru roweru i reszty, na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...