Skocz do zawartości

[kompatybilność] kaseta sram PG-950 i łańcuch shimano CN-7701


Wojtek15

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - czy będą jakieś problemy w działaniu tego zestawu ? Pisze to, bo nigdy jeszcze nie składałem tak, żeby kaseta i łańcuch były z innych firm.

 

Sram robi kasety kompatybilne z lancuchami shimano i campagnolo...shimano ze sramem i campagnolo...campagnolo ze sramem i shinano...jezeli lancuch jest na 9 przelozen to bedzie dobrze dzialal...i lepszy wybor ze lancuch shimano...ja srama 7.0 zerwalem 3 razy w ciagu 2 tyg...na shimano smigam juz troche czasu i na razie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dzisiaj rozerwałem już 2gi raz mojego srama i już 2gi raz go musiałem skrócić :rolleyes: - łańcuch jest już wogóle do wymiany, więc teraz zmieniam go na shimano, bo z ich łańcuchami nigdy nie miałem problemów - raz dostałem srama w magnusie '05 i same problemy tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch shimono z kasetą srama na pewno będzie chodził bez żadnych problemów :rolleyes: tylko jak będziesz miał "wytarte" blaty na korbie to może ci przeskakiwać.

 

Apropo łańcucha to odradzam kupowania shimano lepiej wybierz coś ze srama np. PC 991 mam go dosyć długo i nie narzekam w prawdzie jest on droższy o bodaj 20zł ale myślę że warto dopłacić. Osobiście mam pewne doświadczenie z łańcuchami shimano i musze powiedzieć że się szybko naciągają i w moim przypadku po stosunkowo niedługim czasie się zrywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...