Skocz do zawartości

[Korba] Deore i to jak ją odpicowałem : ]


jo_jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem od kolegi z forum korbe Deore fc-m540 i była obtarta od butów. papier ścierny w reki i jedziemy. Wczoraj zeszło mi 5h roboty z papierem ściernym w reku. używalem wodnego 220 i 360. robilem tez 1000 ale uznalem ze najlepiej wyglada po 360 :] Co prawda lekko sie obtarły od moich butów spd i powstala mala kreska ale i tak mysle ze warto było:

korba1en0.th.jpgkorba3kz6.th.jpgkorba2mh6.th.jpg

 

Wiem ze to nie ładnie sie chwalic ale chcem wam pokazac swoje wypociny i to ze korba Shimano moze wyglada 150razy lepiej niz fabrycznie :]

 

Straty w ludziach : mega giga odcisk wodny na kciuku. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3 fotce widać że już Ci się nie chciało bo przy pająku zostało czarne :P

Nie tyle co nie chcialo a mialem takiego pecherza na palcu ze nie dalo sie robic :P i akurat zostal mi tylko twardy papier scierny (wodny jest miekszy) i nie bardzo mialem jak zrobic te miejsca :]

Teraz jak na to patrze uznałem ze to nawet ładnie wyglada i jakby było specjalnie wiec niechaj wiec tak bedzie i pozostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale blaty widze jacku przelozyles z poprzedniej korby ? w sumie jak tak sie bawisz to moze, wez ja na warsztat, niech ci piaskowo obtłuka lakier ? i wtedy sobie wypolerujesz ? ja w ten sposob zamierzam sie pozbyc resztki farby z hawka jak bede go malowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale blaty widze jacku przelozyles z poprzedniej korby ? w sumie jak tak sie bawisz to moze, wez ja na warsztat, niech ci piaskowo obtłuka lakier ? i wtedy sobie wypolerujesz ? ja w ten sposob zamierzam sie pozbyc resztki farby z hawka jak bede go malowal...

No blaty sa stare. Jak wymiene naped wsadze nowe :]

Nic mi nie beda robic piaskowo, jak juz to sam zrobie sobie wszystko recznie :] Musialbym tylko sie przeleciec po papier ścierny :] Ale jak na razie moj palec w ciagu dalszym nie nadaje sie do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...