Skocz do zawartości

[opony] na piaszczyste tereny


Dj EGG

Rekomendowane odpowiedzi

Rulez: Big Apple (28") na piachu może i zachowywałyby się poprawnie ale nie wiem jak radziłyby sobie w trudniejszym terenie (niedawno jechałem lasami, gdzie były bardzo piaszczyste drogi).

Sam myślałem o oponach Black Jack firmy Schwalbe (są niewiele węższe od Big Apple), ale spotkałem się z niepochlebnymi opiniami na temat tychże. Czy Black Jacki mogą być dobrą alternatywą dla Continental Twister (przynajmniej jeżeli chodzi o piach)?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rulez: Big Apple (28") na piachu może i zachowywałyby się poprawnie ale nie wiem jak radziłyby sobie w trudniejszym terenie (niedawno jechałem lasami, gdzie były bardzo piaszczyste drogi).

Sam myślałem o oponach Black Jack firmy Schwalbe (są niewiele węższe od Big Apple), ale spotkałem się z niepochlebnymi opiniami na temat tychże. Czy Black Jacki mogą być dobrą alternatywą dla Continental Twister (przynajmniej jeżeli chodzi o piach)?

 

Ja mam m.in. komplet Black Jack-a i bardzo je sobie chwalę. Są naprawdę uniwersalne. Świetnie "idą" w śniegu i piachu. Mają też małe opory i zużycie na asfalcie. Pod niejedną górę podjechałem, choć wykazują wyczuwalny i przewidywalny lekki uślizg w szybkim zakręcie - chyba kwestia przyzwyczajenia. Polecam 2 komplety kół - jedne uniwersalno-asfaltowe, drugie uniwersalno-terenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...