Skocz do zawartości

[spodenki] Budżetowe spodenki na szelkach


boogeyman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuję pomocy z rozmiarem spodenek od dare2b. Mam 178cm wzrostu, długość nogi 82cm, obwód uda w połowie to 52cm a 10cm nad kolanem to 38cm. Obwód w pasie na wysokości pępka to 86cm. Jaki rozmiar byście mi polecili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupował ktoś kiedyś ubrania z tego BcmNowatex? Jak tam z rozmiarówką? Zamierzam tam kupić komplet spodenki, koszulka i bluza, ale jest problem z rozmiarem. Wg wzrostu wychodzi XL (186 cm mam) a wg pasa (77) i klatki (96) M lub L

Jak kupowałem tam spodenki jakieś dwa lata temu miałem podobne wątpliwości, obsługa doradziła by zignorować wzrost i dobierać pod obwód pasa. Ma to sens bo szelki są bardzo rozciągliwe. Kupując zestaw możesz wybrać inny rozmiar dla spodenek i inny dla koszulki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały ref i pytanie, jak szybko wysyłają ubrania z tego bcmnowatex? Jak dzisiaj zapłacę to jutro wyślą?

We wszystkich sklepach zależy to od zaksięgowania wpłaty na ich koncie.

 

W drugiej kolejności od dostępności, umowy z kurierem, regulaminu sklepu. Np. Od decatlonu czekam od 3 na przesyłkę która ma się pojawić 13. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały ref i pytanie, jak szybko wysyłają ubrania z tego bcmnowatex? Jak dzisiaj zapłacę to jutro wyślą?

 

Zależy od dostępności rozmiarów, ja czekałem 5 dni od zapłaty, bo nie mieli koszulki w moim rozmiarze dla wybranego modelu, musieli uszyć :), ale generalnie polecam bo sa słowni, układni i robią ubrania z dobrym stosunkiem jakości do ceny, no i jeszcze są polską firmą. Kupowałem u nich kilka ubrań dokładnie 4 tygodnie temu. Bez problemu zrobią Ci takie ubranko jakie chcesz, zadzwoń do nich to się dogadasz, jak pisałem są układni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Podepne sie pod temat.

Planuje zakup spodenek, poniewaz obecnie pomimo ze jezdze amatorsko to po 20 km boli mnie tylek, a jak juz przejade tak 3 dni z rzedu to ledwo siedze.

 

Myślicie, ze ktores z tych spodenek poprawia komfort jazdy, jezeli tak to ktore beda najlepsze?

 

http://www.sklep.bcmnowatex.com.pl/pl/shop/spodenki_na_szelkach_z.html

 

http://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-mskie-mtb-700-id_8241509.html

 

http://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-mskie-500-szelki-czarno-niebieskie-id_8327985.html

 

Z gory dziekuje za podpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada. Polecam Ci wziąć zestaw koszulka + bluza + spodenki. W zależności od koloru jest to od 170 do 229zł. Ale jak zadzwonisz/napiszesz i zapytasz czy Ci nie obniżą danego koloru z 229 na 170 to jest duże prawdopodobieństwo, że dostaniesz rabat, a za 170zł taki komplet to jest mistrzostwo biznesu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...