Skocz do zawartości

[spodenki] Budżetowe spodenki na szelkach


boogeyman

Rekomendowane odpowiedzi

Nogawka od srodka ma 18cm, a szerokosc też 18, z czego nogawka zaczyna sie troche nad kolanem, a nie na srodku uda. Pasa nie podam, bo ciężko ogarnąć gdzie jest pas jak są nie naciągniete. Ja mam pas-91(na wysokości pępka), biodra 105.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z opisu zamieszczonego przy zdjęciu powyżej wynika, że wkładka posiada żelowe inserty. Niemniej całe spodenki są naprawdę świetne. Przejechałem w nich już ponad 500km i mogę śmiało polecić. Są warte zdecydowanie więcej niż wynosi ich promocyjna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodenki dziś przyszły i wkładka jest czarna ELITE żelowa, tylko mają bałagan na magazynie.

Dostałem rozmiar XXL zamiast XXXL (na spodenkach jest XXL, a na metce papierowej przypiętej do spodenek XXL) Będzie zwrot

Żel bardziej miękki niż w spodenkach z Decathlona z serii 520, 700

Wykonanie i materiał bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszyta jest prawidłowo i gwarantuje stuprocentową wygodę. Zwłaszcza od momentu wymiany siodelka moje 4 litery są bardzo zadowolone z komfortu. Powtórzę jeszcze raz, że imo spodenki warte o wiele więcej niż sugeruje ich promocyjna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej wkładce? Może ktoś ma?

http://attiq.net/spodenki-kolarskie-2.html

 

Jeśli chodzi o Attiq, nie miałem ich spodenek, ale dwie inne rzeczy i mogę polecić. Bardzo dobre, służą mi do dziś. A jeśli chodzi o budżetowe, a dobre spodenki z szelkami, to polecam Rogelli Ponzone. Mam jeszcze kilka lepszych, ale to już i cena inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupował ktoś kiedyś ubrania z tego BcmNowatex? Jak tam z rozmiarówką? Zamierzam tam kupić komplet spodenki, koszulka i bluza, ale jest problem z rozmiarem. Wg wzrostu wychodzi XL (186 cm mam) a wg pasa (77) i klatki (96) M lub L. Rozmiar wg wzrostu dla M i L kończy się na 176 więc trochę lipton, nie chce mieć koszulki do polowy pleców ale też nie chcę worka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...