Skocz do zawartości

[trzaski] Wymienilem lancuch, suport, korbe i NIC!


turysta

Rekomendowane odpowiedzi

No to co tu zrobic :) aby ich nie bylo

 

Ja się poddaje i wymieniam ramę. Jak się pojawią po wymianie to kupuje pistolet i palne sobie w łeb ;) (czarny humor)

 

 

Myślę, że wszystko co możesz zrobić zostało już tu wymienione. Jeśli nic nie pomaga to naprawdę mogła zacząć pękać rama.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w 100% przekonany że trzaski dochodzą z przedniej częsci roweru. Jutro rozbiore stery. Przeczyszcze i nasmaruje je. Przy okazji zobacze czy nie jest nigdzie pęknięta rama.

To jest strasznie dziwne. Trzeszczy tylko przy pedałowaniu a dźwięki dobiegają z przodu :035:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjzyj się takim pierdołom jak , miejsce na bidon, licznik i inne pierdoły,. a moze amorek?? muwiles ze jak jedziesz po wertepach na stojąco to trzaski są większe,moze cos ci pekło w sirodku???? a moze smarowanie jest hujowe??? ( a moze ci junior dobija :):D:D: )

 

a sprubuj jeszcze przełozyc ramke do innego osprzetu , i osprzet do innej ramki , przejedz sie na dwuch i zobacz w kturym strzela , jak na osprzecie to jeszcze mozna cos wymienic , a jak na ramce to huff , good bye , przepraszam za wulgaryzm!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy. Tak dłużej być nie mogło i pojechałem z rowerkiem do serwisu.

Fachowcy fachowym językiem ożeki iż jest to ROZSZCZELNIENIE RAMY. Jutro oddaje rower do serwisu a oni go wyślą kurjerem do producenta Kelly's.

Powiedział że będzie to trwało do 3 tygodni (od oddania roweru do serwisu do jego odebrania).

Powiedział jeszcze że rama będzie klejona żywicą lub wymieniona rama na nowiusieńką :D

 

Nie mogę się pogodzić że aż 3 tygodnie bez roweru!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo, trzeszczało jak był większy nacisk na prawa korbę, wcześniej wymieniłem suport na nowy i nic. Potem rozebrałem na części tylna piastę i od strony zębatek dostało się trochę wody i jak to woda, spowodowała lekkie zardzewienie bieżni. Wyczyściłem dokładnie ze smaru (benzyną ekstrakcyjna) i prze polerowałem na polerce żeby rdza zniknęła, nasmarowałem (smar FL teflonowy) poskładałem i jest cacy, a jeszcze igle przeleciałem lekko TAWOTEM i jak zarazie jest cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym miejscu rama się rozszczelniła?

Dokladnie serwisant nie wiem, zaznaczylem na zdjęciu:

 

Może fotka tego nie oddaje, ale rozszczelnila sie na styku ramy ktora leci od suportu do sterów lub od suportu do siodełka.

 

 

A rowerek jak mówił to pojedzie do Czech lub Słowacji.

 

No ja nie moge!! Chyba pójde sie powiesić!!

 

Zadzwonił do mnie dzisiaj ten serwisant i powiedział mi, że naprawa bedzie trwała do polowy października!!! Myślałem że go zabije przez sluchawke!!

 

Ale z drugiej strony powiedział, że będę miał nową ramę i dla tego tak dlugo trza czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...