Skocz do zawartości

[koła]obręcz ramienna


damin_lord

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem; kupiłem obręcz ramienną na przod za 120 zł... na obreczy wyczytałem ze to włoska produkcja... i teraz w czym problem tkwi... chodzi o to ze ma delikatne bicie takie do 1mm...serwisant powiedzial ze to jest dopuszczalne i ze nie bedzie sie powiekszac... chcialbym poznac wasze zdanie na temat takich obreczy i czy faktycznie nie bedzie mi sie dalej "krzywic" Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam wrazenie ze to cale kolo cos ala karbonowe z kilkoma "szprychami"

 

Tego kola praktycznie nie da sie wycentrowac, a bicie na starcie jest skresleniem takiego kola.

Tzn da rade wycentrowac ale to zabieg drogi, duzo przekraczajacy wartosc nowego kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo sie spytac przed zzakupem a tak biedny polak po szkodzie.

 

Czemu ludzie kupuja te beznadziejne obrecze ;] , powiedz co cie sklonilo do zakupu ? O ile to ta o ktorych mysle czyli tam 3-5 ramienne , centrowac nie ma co bo jak ;] , jak ma bicie to coz nie dziwie sie tragedi nie ma poki co nie bedzie wieksze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ju mowie....Kupilem to w sklepie rowerowym, ktory z reszta polecilo mi kilku znajomych...[dla Łodzian powiem ze to na Brukowej sie miesci, niedaleko sklepu Enduro] Postaram sie opisac jak wyglada i co to za firma.... Na obreczy jest napisane: ALUMINIUM ;P ; MADE IN ITALY; GRIMECA; 19x559; GRAZZE AVIO.....Mowi wam to cos?? Na przyszly raz juz wiem ze takiej nie kupie...:/ A mam jeszcze tył do wymiany... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mowi - niestety bubel , najwyrazniej osoby ktore malo sie znaja na sprzecie Ci to doradzily , no szkoda szkoda , i masz racje bron boze nie kupuj takiego na tyl ;].

 

Sklep kojarze - niestety dobrej klasy sprzetu tam nie mieli jak bylem raczej ;] , no wyjatkowe przypadki.

Ile za to zaplaciles ? Moze spr oddac ze wzgledu na to bicie , moze jakims cudem da sie to odkrecic.

 

Polecam sklep tani Wojard ( kilinskiego przy wigury i jeszcze jeden nie pamietam gdzie ) , oczywiscie na to co mowi sprzedawca zawsze trzeba brac z przymruzeniem oka ale tam mozna nieco sie dowiedziec sa sensowni , oprocz tego fr-shop ale tam maja juz drozsze rzeczy z reguly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...